Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 20. SRPNA

  1. souvislosti s přípravou rekonstrukce silnice II/418 Újezd u Brna – Otnice vydává stavební referát, případně podatelna Městského úřadu v úředních hodinách povolenky pro vjezd osobních automobilů obyvatelům bydlících na ulicích Rychmanovská, Česká a Na Zámečku. Povolení vjezdu je vydáváno s uvedením státní poznávací značky předmětného vozidla.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK a TJ Sokol Vás srdečně zve na letní filmový festival, který se bude konat na hřišti za Sokolovnou od pondělí 19. do čtvrtka 22. srpna. Uvidíte filmy Ženy v běhu, Čertí brko a Bohemian Rhapsody. Začátky představení jsou ve 20:30 hodin. Občerstvení zajištěno. Pro diváky budou připraveny lavičky, ale pokud máte zájem, můžete si přinést vlastní rozkládací židličku či deku. Vstupné je 60 Kč. Děti do 15 let vstup zdarma.
  3. Šternovjan ve spolupráci s KŠK a Městem Újezd u Brna Vás zvou na koncert skupiny DIFASE z Kostariky, který se uskuteční ve středu 21. 8. 2019 od 18:00 hodin v parku u penzionu. Nenechte si ujít populární latinskoamerické melodie v podání kostarického tria.
  4. Sbor dobrovolných hasičů srdečně zve všechny děti a nejen je, Na – Rozlučku s prázdninami. Akce se koná v sobotu, 24.  8.  2019, ve 10: 00 hod na fotbalovém hřišti. Náplní této akce budou různé sportovní a dovednostní úkoly, nejen pro děti a opékání špekáčků. Bude vystavena také technika zásahové jednotky. Občerstvení je zajištěno.
  5. Město Újezd u Brna upozorňuje občany, že jsou ještě volná místa na akci S Rozmarýnou do senátu, která se uskuteční 29. 8. 2019. Odjezd od radnice v 8:00 hodin. Zájemci se mohou hlásit v prodejně M-Boty na Hybešově ulici.
  • Mateřská škola v Sokolnicích hledá pracovníka na pracovní pozici – uklízečka, pomocná kuchařka, s nástupem od 1. září 2019. Jedná se o zástup za dlouhodobější pracovní neschopnost. Podrobné informace na telefonu 724 947 822. Práce vhodná i pro zdatné důchodce.
  • Kaufland  hledá 2  brigádníky  na každou středu, pro roznos reklamních letáků  v Újezdě. Odměna za kus  je 73 haléřů,  měsíčně cca  1300 korun. Zájemci, volejte 608 54 53 64
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každý čtvrtek v 8:30 hod. na obvyklém prodejním místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.
  • Soukromý prodejce bude 21. 8. 2019 od 9.00 hodin u budovy pošty prodávat čerstvé jahody, maliny, borůvky a broskve. Zdrží se do vyprodání zásob.