Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 20. 7. 2023

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK Vás srdečně zve na 2. koncert Újezdského kulturního léta, který se bude konat 23. 7. 2023 od 17 hodin v parku u penzionu. Vystoupí muzikálový zpěvák Jan Kříž se svojí kapelou. Občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné Těšíme se na Vás.
  2. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že v týdnu od 24. 7. do 6. 8. 2023 bude čerpat řádnou dovolenou. Ordinace bude v tomto období uzavřena. Akutní stavy po předchozí telefonické konzultaci ošetří MUDr. Jana Godavová.
  3. Na základě rozhodnutí hejtmana Jihomoravského kraje je z důvodu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů zakázáno, mimo jiné, rozdělávat nebo udržovat otevřený oheň a odhazovat hořící a doutnající předměty. Celý text rozhodnutí je zveřejněn na webových stránkách města, facebooku a ve vývěskách města. Zákaz platí do odvolání.
  • Nábytek Mikulík nabízí TECHNICKOU pracovní pozici: PŘÍPRAVA VÝROBY a OBCHODNÍ pracovní pozice: ASISTENT MALOOBCHODNÍHO PRODEJE NÁBYTKU ve Vranovicích a ASISTENT OBCHODU A MARKETINGU. Zastavte se – napište – volejte a staňte se součástí rodinné nábytkářské firmy. Nábytek Mikulík dále oznamuje, že právě probíhá celoroční soutěž o vybavení pokoje zcela zdarma. Do soutěže se přihlásíte zasláním fotografie před a po rekonstrukci s využitím modulového systému JONY do 31. 10. 2023 na adresu infolinka@nabytek-mikulik.cz, hlasování o vítězi proběhne od 1.  do 30. 11. 2023. Veškeré podmínky a pravidla soutěže naleznete na webových stránkách www.nabytek-mikulik.cz.
  • Pálenice Kobylnice a Pálenice Blučina zahajují pálení od 1. 8. a již nyní přijímají Vaše objednávky. Objednávejte se do Pálenice Kobylnice na telefonním čísle 731 320 275 a do Pálenice Blučina na telefonním čísle 607 542 253. Cena destilátu je 210 Kč za 1 l 50% alkoholu. Těšíme se na Vás Pálenice Aromapal Kobylnice a Pálenice u Pavlíka Blučina.