Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 20. 5. 2022

  1. Mezigenerační centrum zve všechny děti a rodiče na Pohádkovou cestu, která se koná v sobotu 28. 5. 2022 od 14 hod. v parku u klubovny. Přijďte si splnit úkoly s pohádkovými bytostmi, získat odměnu a opéct si špekáček. O doprovodný program se postarají Městská policie a Hasiči Újezd u Brna.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně-školskou komisi srdečně zve na besedu paní Mileny Hercíkové spojenou s autorským čtením a křtem knihy „Čas dopovídání“ a současně s oceněním za celoživotní dílo a příkladnou odvahu předáním klíče od města a udělením čestného občanství.  Akce proběhne v neděli 29. května 2022 v kulturním domě Na Rychtě v 17.00 hodin. Besedu doprovodí dětský lidový soubor Jamírek pod vedením paní Vilmy Novotné.
  3. Sbor dobrovolných hasičů oznamuje občanům, že provede sběr železného šrotu, a to  v sobotu 21. 5. 2022 od 9 hodin. Prosíme, umístěte železný odpad před své domy až v sobotu z důvodu rozebírání hromad nenechavci. S objemnými či těžkými kusy Vám členové sboru pomohou. Děkujeme.
  4. Farnost Újezd u Brna Vás srdečně zve na koncert kapely GOOD WORK, který se uskuteční v neděli 22. 5. 2022 v 16 hod. v kostele sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. 
  5. Tylovo divadlo Újezd u Brna hledá šikovné děti ve věku od 8 do 13 let pro dětské divadelní představení, jehož nácvik začne od letošního září. Pokud máte chuť si s námi zahrát, přijďte ve čtvrtek 26. 5. 2022 v 16 hodin do sálu kulturního domu Na Rychtě – vstup bočním vchodem.
  6. Památník Mohyla míru zve na muzejní noc, která se uskuteční v sobotu 21. 5. 2022 od 18 do 24 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program. V areálu Mohyly míru uvidí příslušníky rakousko-uherské armády, československé legionáře i prvorepublikové vojáky. Celou akci okoření reprodukovaná dobová hudba. K ochutnání budou oblíbená dobová jídla. Další občerstvení možné v kavárně. Vstupné na akci je 20 Kč. Na návštěvníky se těší zaměstnanci v Památníku Mohyla míru.
  7. ZASTÁVKA U RICHARDA Vás zve na Rodinný den, který se koná v neděli 29. 5. 2022 v obci Prace v areálu fotbalového hřiště. Zdarma budou skákací hrady pro děti, kopací terč, prohlídka a jízda traktorem. Na čepu po celý den 6 druhů piv z pivovaru Richard, Cider a Richardova točená limča. Na jídlo po celý den grilovaná marinovaná žebírka, kolena, steaky a hermelíny. Akce začíná v 10:00 hod., vstupné je ZDARMA. Více informací najdete na facebooku: ZASTAVKA U RICHARA.
  8. TJ Sokol Žatčany Vás srdečně zve na divadelní představení Nezbedná pohádka, které se uskuteční v neděli 22. 5. 2022 v 15 hod. v sokolovně. Vstupné: dospělí 80 Kč a děti 60 Kč.

INZERCE

  • Pečovatelská služba Generace Care přijme pro terénní pečovatelskou službu v Újezdě u Brna Sociálního pracovníka/pracovnici. Požadavkem je ukončené vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborná škola dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, dále znalost sociální problematiky a předpisů, čistý trestní rejstřík, organizační a komunikační schopnosti, aktivní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B. Více informací na tel.: 773 750 537 nebo emailem: generacecare@email.cz.
  • Kolektiv FAJN ŽEN vás srdečně zve na 4. Fajn bazárek, který se uskuteční v sobotu 21. 5. 2022 od 13 do 16 hod na adrese Nám. Zbyňka Fialy 72, Sokolnice. Více informací na fb Fajn bazárek.