Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 20. 4. 2023

  1. Město Újezd u Brna oznamuje, že dnes proběhne v sále Na Rychtě od 18 hodin 4. zasedání Zastupitelstva města Újezd u Brna. On-line přenos bude opět na kanálu YouTube a v kabelové televizi.
  2. MUDr. Kudrnová oznamuje, že bude mít 26. a 27. 4. 2023 dovolenou, v ordinaci bude přítomna zdravotní sestra od 7 – 13 hodin. Pouze akutní případy ošetří po předchozí telefonické domluvě MUDr. Godavová.

INZERCE

  • Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice  přijímá do pracovního poměru zaměstnance do zámečnické výroby na pozici brusič. Zájemci se mohou hlásit na tel. 775 711 347 nebo e-mailu veronika.novotna@vimpex.cz   nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.
  • Zemědělská společnost ZEV Šaratice, a.s. přijme mechanizátora a agronoma. Požadují znalost pěstování základních kulturních druhů, VŠ nebo SŠ vzdělání, znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint). Písemnou nabídku se životopisem, kontaktními údaji a fotografií zašlete na adresu ZEV Šaratice, a.s., Chaloupky 354, 683 52 Šaratice nebo email marian.spunar@saaten-union.cz. Více informací na tel. 602 789 449.
  • Městys Pozořice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce tajemníka/tajemnice Úřadu městyse Pozořice. Bližší informace na webových stránkách a na úřední desce městyse Pozořice.
  •  Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice vyhlašuje výběrové řízení na vedoucí ekonomického úseku. Jedná se o HPP. Předpokládaný nástup 1. 7. 2023 nebo dle dohody. Podrobnosti o náplni práce a požadavky na kvalifikaci naleznete na webových stránkách školy www.ssee-sokolnice,cz.