Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 20. 11. 2019

  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje konkurz na pozici ředitele/ředitelky Mateřské školy Újezd u Brna. Předpokládaný nástup od 1. 1. 2020. Přihlášky označené „Konkurz MŠ Újezd u Brna – neotvírat“ doručte do 29. 11. 2019 do 10:00 hodin na adresu města. Více informací naleznete na úřední desce a vývěsce města.
  2. Vážení občané, z bezpečnostních důvodů je linka autobusu 610 od dnešního dne odkloněna přes obce Hostěrádky-Rešov – Šaratice – Otnice. Z tohoto důvodu nebude obsluhována zastávka Újezd u Brna – Rychmanov, která je nahrazena zastávkou Újezd u Brna – Penzion.
  3. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že provozní doba klubovny pro mládež v parku bude od 1. 12. 2019 změněna. Klubovna bude v provozu po-pá od 13 do 18 hodin.
  4. Skupina historického šermu BUHURT zve všechny příznivce pěší turistiky na tradiční, letos desátý ročník Pochodu Slavkovským bojištěm, který se koná v sobotu 23. 11. 2019. Sraz účastníků je v 8 hodin na nádraží Újezd u Brna. Trasa vede ke kapličce nad Újezdem, na Mohylu míru, k památníku nad Zbýšovem a končí v Křenovicích. Doprovázet Vás budou vojáci v historických uniformách a na Mohyle míru bude malý pietní akt k uctění padlých.
  5. Šultes oznamuje občanům, že v pátek 22. 11. 2019 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Kudrnová.
  6. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že připravuje nové vydání KATALOGU FIREM 2020. Občané, kteří mají zájem mít uvedenou svoji firmu v katalogu a neobdrželi k vyplnění letáček pro sdělení potřebných údajů, mohou si jej vyzvednout na podatelně městského úřadu nebo stáhnout z webu města. Vyplněné údaje je možné odevzdat na podatelně městského úřadu nebo odeslat na email mkujezd@volny.cz do konce listopadu.

INZERCE

  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 na obvyklém prodejním místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.
  • Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek od 13:30 do 13:40 hod. prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění 15 Kč/kg, cibuli na uskladnění, česnek, jablka od 19 Kč/kg, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky 10 Kč/ks.