Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 20. 10. 2020

  1. Vážení spoluobčané, v souvislosti se šířením nemoci COVID-19 se všem osobám s účinností ode dne 21. října 2020 od 0:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to: 
  • ve všech vnitřních prostorech staveb, mimo bydliště nebo místo ubytování (např. hotelový pokoj), 
  • v prostředcích veřejné dopravy, 
  • na nástupišti, v přístřešku a čekárně veřejné dopravy, 
  • v motorových vozidlech, ledaže se v motorovém vozidle nachází pouze osoby z jedné domácnosti, 
  • na všech ostatních veřejně přístupných místech v zastavěném území obce, kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 2 metry, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti. 

Opět Vás prosíme o důsledné dodržování všech pokynů a mimořádných opatření! Není třeba šířit paniku, ale je nepochybně nutné snažit se předcházet zbytečným komplikacím.

2. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že je možno opět využít sousedské výpomoci. Kontakt: Pavlína Kroupová tel. 725 171 859, kroupova@ujezdubrna.cz. Více informací naleznete v říjnovém čísle městského zpravodaje.

3. Oznamujeme občanům, že byla o víkendu nalezena u Rychty čtečka čárových kódů, kdo ji postrádá, může si ji vyzvednout na služebně naší městské policie.

INZERCE

  • KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží! Pouze od středy 21. 10. 2020 do soboty 24. 10. 2020. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, pvc, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend Brno.