Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 20. 1. 2021

  1. Vážení občané, na základě velkého množství dotazů na možnost očkování proti nemoci COVID-19 v našem městě vám sdělujeme, že jednáme s panem hejtmanem a Krajským úřadem Jihomoravského kraje  o realizaci očkování seniorů v Újezdě u Brna. Jistě jste však zaznamenali informaci pana hejtmana Jana Grolicha, že v současné době je nedostatek vakcín a současně jeho příslib, že jakmile obdrží kraj dostatek vakcín, bude umožněno očkování přímo v obcích a městech našeho kraje. Proto vás žádáme o trpělivost. V této záležitosti se snažíme dělat vše, co je možné.  
  2. Městská policie v Újezdu u Brna upozorňuje občany našeho města, že byl v poslední době zaznamenán opětovný výskyt podomních prodejců energií, a to i přesto, že je v našem městě podomní prodej a nabídka služeb  nařízením Města Újezd u Brna  číslo 2/2013  ( Tržní řád Města Újezd u Brna ) zakázán. Žádáme proto občany, aby v případě návštěvy podomního prodejce u nich doma byli nanejvýš obezřetní, nepodlehli manipulativnímu jednání ze strany prodejců a aby se s nimi pokud možno nebavili a na místo přivolali hlídku Městské policie na tel. čísle 602 500 584. Jenom tak lze předejít pozdějším nepříjemným situacím v souvislosti s uzavřenou smlouvou a jejím vypovězením. Mezigenerační centrum oznamuje občanům, že je z důvodu nemoci do odvolání uzavřeno. Kasička pro Tříkrálovou sbírku je umístěna na matrice, v přízemí městského úřadu.
  3. Oznamujeme, že je z důvodu nemoci do odvolání uzavřeno mezigenerační centrum. Po dobu jeho uzavření bude sbírka pyžámek probíhat na podatelně městského úřadu v době úředních hodin, tedy v po a ve st vždy od 8 do 11 a od 15 do 17 hodin.

INZERCE

  • Společnost Lasspektrum hledá nové kolegy na pozici svářeče na hlavní pracovní poměr a jednosměnný provoz. Nabízí mzdu ve výši 28 000 až 32 000 Kč a firemní benefity. Místo výkonu práce je v Brně – Chrlicích na ulici Tovární. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. 606 073 652 nebo pište na info@lasspektrum.cz.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.
  • Soukromý prodejce z Vacenovic bude zítra 21. 1. 2021 od 10:30 do 11:00 hod. prodávat u fotbal. hřiště jablka Golden, Gala a Jonaprinc za 20-24 Kč/kg, brambory 25 kg balení za 8 Kč/kg a cibuli za 10 Kč/kg.