Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 2.7.2021

  1. Čeká nás prodloužený víkend, pokud se chystáte pomáhat v zasažených oblastech Břeclavska a Hodonínska, dodržujte prosím pravidla, která vydal JMK. Nahlaste se v infocentru v dané oblasti, zaparkujte mimo obec, nevozte materiální pomoc kromě nářadí, dodržujte bezpečnost, při práci mějte pevnou obuv, rukavice, pracovní oblečení. Nevolejte starostům zasažených obcí, jsou plně vytíženi. Pomoc musí být organizovaná, děkujeme za pochopení.
  2. Upozorňujeme obyvatele, že se v našem městě pohybuje skupinka blíže neurčených občanů nabízejících zednické práce. Nevpouštějte neznámé osoby do svého obydlí a buďte opatrní. V případě, že byste potřebovali pomoc, volejte městskou policii na tel: 602 500 584.
  3. Z důvodu státního svátku bude svoz žlutých pytlů s PET láhvemi mimořádně ve středu, 7. července 2021.
  4. Ordinace MUDr. Jany Godavové oznamuje, že ve dnech 12. – 25. července bude probíhat plánovaná dovolená. Pouze akutní případy ošetří MUDr. Jana Kudrnová, vždy po předchozí telefonické domluvě.
  5. Městská Jiráskova knihovna oznamuje, že v červenci a v srpnu přejde na letní provoz. Otevřeno bude v pracovní dny kromě čtvrtku vždy od 9 do 17 hod.
  6. Filmové léto v Telnici pokračuje. Kinematograf bratří Čadíků uvede dnes 2. července snímek Havel a v sobotu 3. července komedii 3 Bobule. Filmy budou promítány na parkovišti u Sokolovny, začátky jsou vždy ve 21:30. Na Filmové léto do Telnice jste srdečně zváni!

INZERCE

Firma Juriga bude v neděli 4. července v 16 hod. u bývalého Telecomu prodávat nové brambory a cibuli. Brambory 12,50 Kč/kg a cibule 20 Kč/kg.