Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 2. 6. 2021

  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce stavební referent/referentka města Újezd u Brna – zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, obor se stavebním zaměřením výhodou, znalost práce na PC a bezúhonnost. Náplní práce je výkon státní správy a samosprávy, zajišťování dokumentace průběhu územně plánovacích procesů, styk s katastrálním úřadem a další činnosti. Více informací najdete na úřední desce.
  2. Připomínáme občanům, že se blíží termín splatnosti poplatků městu za kalendářní rok 2021, které jsou splatné k 30. červnu 2021.

INZERCE

  • Společnost Čegan s.r.o. Šlapanice, výroba plastových dílů do automobilového průmyslu hledá zaměstnance na pozice: kontrolor kvality, operátor ve výrobě, uklízeč/ka, správce areálu a budov, úklid lisovny za použití strojního vybavení. Práce na HPP, vhodné i pro OZP. Více informací naleznete na vývěsce města a na webových stránkách www.cegan.cz.
  • Pan Synek z Vacenovic oznamuje občanům, že bude zítra prodávat u hřiště v době od 10,30 do 11,00 hodin jablka Golden, Idaret a Fuji za 20-24 Kč/kg a také brambory 80 Kč/ za 10 kg balení, cibuli 10 Kč/kg.
  • Soukromý prodejce bude zítra ve 12 hodin u pošty prodávat jahody, maliny, borůvky a první slovenský hrášek. Zdrží se do vyprodání zásob.
  • Společnost ZM Fruct s.r.o. prodává jahody v Holubicích 296, v bývalém areálu družstva, směrem na střelnici. Prodej probíhá každý den od 7 do 16 hodin nebo do vyprodání sortimentu. Cena jahod je 89 Kč a 95 Kč za kg, podle množství odběru. Kvůli dostupnosti jahod se před příjezdem informujte na telefonním čísle 608 932 329, kde si je můžete také objednat. Doporučujeme sledovat fb-stránku ZM Fruct s.r.o.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8,30 na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.
  • Pojízdná prodejna Oříšek jede s.r.o. přijede zítra v čase od 8,30 do 9 hodin. Nabízí oříšky, sušené ovoce, cukrovinky. Na požádání vytvoří dárkové kornouty.
  • Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek od 13,30 do 13,40 na obvyklém místě prodávat jahody, slovenská rajčata, papriky, okurky a květák. Dále nabízí konzumní brambory, cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce i zeleninu. Zakoupit můžete český med a olejové svíčky 10 Kč/kus.