Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 2. 3. 2022

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s MAS Slavkovské bojiště pořádá sbírku potřebných věcí pro Ukrajinu. Vážení spoluobčané, děkujeme Vám, že projevujete opět významným způsobem solidaritu s lidmi trpícími válečným konfliktem a jste ochotni přispět konkrétní pomocí. Prosíme Vás, abyste do  sbírky, kterou město vyhlásilo a organizuje, poskytovali pouze věci čisté a v dobrém stavu. Za Vaše dary jsme vděčni a velmi Vám za Vaši pomoc děkujeme. V případě, že se rozhodnete pomoci, můžete svoje příspěvky přinést do sálu Na Rychtě do čtvrtka 3. 3. 2022 v čase od 8.00 do 18.00 hodin. Kontakt na místostarostku: 724 194 668.  Kontakt na Mezigenerační centrum: 725 171 859.    
  1. Mezigenerační centrum si připravilo pro malé i velké Masopustní putování po Újezdě, od 1. 3. do 8. 3. 2022. Čeká na Vás celkem 10 stanovišť s maškarami, kde se dozvíte zajímavosti o masopustě, splníte pohybové úkoly a vyluštíte si tajenku. Začátek putování a hrací kartu naleznete na okně mezigeneračního centra, s sebou si vezměte psací potřeby. Odměna na Vás po té čeká v mezigeneračním centru.
  2. Společnost CETIN upozorňuje občany na plánovanou výluku v telekomunikační síti dne 3. 3. 2022 na ulicích Palackého, Školní, Revoluční, nám. sv. Jana a Nádražní. Děkujeme za pochopení.

INZERCE

  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.
  • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8.30 – 9.00  hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu.
  • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna společnosti EFI pivovar, od 9 do 17 hod., která bude nabízet chlazená – vakuově balená jídla jako jsou např. polévky, jelení guláš, pečené vepřové koleno, španělský ptáček, moravský vrabec a další.