Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 2. 3. 2020

  1. Oznamujeme občanům, že Klubovna pro mládež v parku u Penzionu je od 2. do 6. března uzavřena z důvodu čerpání řádné dovolené.
  2. Jihomoravská plynárenská oznamuje, že do úterý 3. 3. 2020, bude provádět odečty stavu plynoměrů. Žádáme odběratele o zpřístupnění plynoměrů. Jedná se o všechny dodavatele plynu. V případě nepřítomnosti nalepte stav plynoměru na viditelné místo.
  3. Zemědělské družstvo bude v týdnu od 2. do 8. března provádět aplikaci rodenticidního přípravku STUTOX II do nor hraboše polního. Aplikace se bude provádět v případě příznivých podmínek na půdních blocích v lokalitě Zákřib. Více informací naleznete na webu města.

INZERCE

  • BONAGRO, a.s. Blažovice přijme do trvalého pracovního poměru provozního elektrikáře s místem výkonu práce v hospodářském středisku Šlapanice. Požadavky: ŘP sk. B, vyučen v oboru, dobrý zdravotní stav. Bližší informace u pana Rajsigla na tel. 602 550 687.
  • Drůbežárna Prace bude ve středu 4. 3. 2020 v 9.00 hodin prodávat mladé kuřice a chovné kohoutky, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.
  • Firma LANAK CZ se sídlem v Sokolnicích hledá pracovníky na pozici – technik, provádění TV monitoringu, zkoušek vodovodů a kanalizací dle ČSN. Požadují min. střední odborné vzdělání (vyučení) a ŘP sk. B. Nástup možný ihned případně dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: info@lanak.cz nebo volejte na tel.: 730591503.