Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 19. 7. 2023

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK Vás srdečně zve na 2. koncert Újezdského kulturního léta, který se bude konat 23. 7. 2023 od 17 hodin v parku u penzionu. Vystoupí muzikálový zpěvák Jan Kříž se svojí kapelou. Občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné Těšíme se na Vás.
  2. Město Újezd u Brna oznamuje, že ve čtvrtek 20. 7. bude z důvodu čerpání dovolené uzavřeno Mezigenerační centrum. Děkujeme za pochopení.
  3. Vážení spoluobčané, oznamujeme Vám, že dne 20. 7. 2023 v době od 8:00 do 17:00 hodin proběhne výpadek kabelové televize a internetu v Újezdě u Brna. Důvodem je rekonstrukce elektroinstalace v ZŠ Újezd u Brna. Děkujeme za pochopení.
  4. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že v týdnu od 24. 7. do 6. 8. 2023 bude čerpat řádnou dovolenou. Ordinace bude v tomto období uzavřena. Akutní stavy po předchozí telefonické konzultaci ošetří MUDr. Jana Godavová.
  5. Na základě rozhodnutí hejtmana Jihomoravského kraje je z důvodu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů zakázáno, mimo jiné, rozdělávat nebo udržovat otevřený oheň a odhazovat hořící a doutnající předměty. Celý text rozhodnutí je zveřejněn na webových stránkách města, facebooku a ve vývěskách města. Zákaz platí do odvolání.
  6. .  Dále dne 14. 7. byl na poště nalezen klíč od automobilu zn. Peugeot. Taktéž uložen na služebně Městské policie.
  • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8:30 – 9:00 hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat ve čtvrtek v 8:30 hodin na obvyklém místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.
  • Zelenina Juvita Uherský Brod budeve čtvrtek 20.7. od 14:00 do 14:20 hodinprodávat okurky nakladačky, borůvky, meruňky ze Strážnice, brambory ze Znojma, novou cibuli, nový česnek, česká rajčata, papriky, okurky. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, med a olejové svíčky. Řidič přijímá objednávky na nakladačky na telefonním čísle: 777 220 340.