Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 18. 8. 2020

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK Vás srdečně zve na poslední z koncertů Újezdského léta dne 23. 8. 2020 v parku u Penzionu, kde vystoupí od 17 hodin Slovácká krojovaná hudba Vlčnovjanka.
  2. Město Újezd u Brna upozorňuje zejména starší občany, aby byli obezřetní a nepouštěli do svých domovů cizí lidi. V okolních obcích se v minulém týdnu objevili podomní prodejci nabízející deky a došlo k několika krádežím. Prosíme občany, aby okamžitě kontaktovali městskou policii na tel. č. 602500584, pokud by se domovní prodejci objevili v naší obci.
  3. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že z důvodu přerušení dodávky el. energie bude zítra 19. 8. 2020 městský úřad pro veřejnost uzavřen.
  4. Z důvodu plánovaných prací na distribuční soustavě bude přerušena dodávka elektrické energie 19. 8. 2020 od 8:30 do 15:30 hod. Vypnutá oblast – Komenského severní strana od ul. Hybešova po č. p. 218.                          Dále upozorňujeme, že nepojede kabelová televize na ulicích Komenského, V Sádku, celý penzion, Domov s pečovatelskou službou a Domov u Františka.
  5. Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s oddílem kopané a Městem Újezd u Brna srdečně zve všechny děti a nejen je, na Rozlučku s prázdninami, která se koná v sobotu 22. 8. 2020 od 13 hodin na fotbalovém hřišti. Náplní této akce budou různé sportovní a dovednostní úkoly nejen pro děti, opékání špekáčků a nábor nových členů jak mládeže, tak dospělých. Bude vystavena i technika zásahové jednotky. Občerstvení je zajištěno.

INZERCE

  • KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží! Pouze od této středy 19. 8. 2020 do soboty 22. 8. 2020. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, pvc, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend Brno.
  • Firma ADOSA a.s, přijme do provozovny Židlochovice pracovnici (ka) na  pozici obsluha čerpací stanice. Podmínkou přijetí jsou zvládnuté základy práce s počítačem a spolehlivost. Vhodné i pro důchodce. Kontakt a informace na www.adosa.cz nebo p. Tretter 737 242 139.
  • Základní škola Prace přijme učitele nebo učitelku 1. stupně ZŠ do 4. a 5. třídy malotřídní školy.  Plný úvazek.  Praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Pozice je vhodná i pro absolventy a důchodce. Nabízíme malý, přátelský a dynamický kolektiv, férové jednání a ohodnocení vaší práce. Nástup dle dohody. Životopisy prosím zasílejte na reditelka@skolavpraci.cz. Těšíme se na vás.