Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 18. 5. 2023

  1. Vážení spoluobčané, město činí další kroky ke zvýšení množství vytříděného komunálního odpadu. Proto byly pořízeny tašky na třídění, které si můžete na základě doložení dokladu o uhrazení poplatku za svoz komunálního odpadu vyzvednout v mezigeneračním centru nebo v knihovně. Tašky budou vydávány bezplatně v počtu jedna sada na jedno číslo popisné, případně jednu bytovou jednotku v bytových domech.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci se SZK pořádá 1. 6. 2023 výlet pro seniory. Navštívíme hrad Svojanov, dílnu modrotisku a muzeum veteránů v Olešnici. Vstupné i doprava zajištěno. Odjezd v 8 hod od radnice, předpokládaný návrat v 18 hod. Zájemci se mohou hlásit v mezigeneračním centru. Těšíme se na Vás.
  3. TJ Sokol zve všechny dospělé členy na Výroční členskou schůzi – Valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 19. 5. 2023 od 18 hod. v propadlišti na sokolovně. Na programu rekapitulace činnosti a výsledků za rok 2022 a činnost roku letošního. Drobné občerstvení zajištěno.
  4. Obec Šaratice ve spolupráci s organizací Společnou cestou s námi Vás zve 20. 5. 2023 od 13 hod. na CHARITY DAY na podporu dětí s handicapem.  Ve sportovní hale Šaratice a na obecním dvoře bude připraven bohatý doprovodný program. Odpoledne bude zakončeno koncertem Karel Gott Revival Morava. Součástí akce je i dobročinná tombola. Občerstvení zajištěno.
  5. Zastávka U Richarda Vás zve na Májovou zábavu v sobotu 27. 5. 2023 od 20 hod a v neděli 28. 5. 2023 na Rodinný den od 10 hod. Pro děti budou připraveny atrakce jako horolezecká stěna, skákací boty, lukostřelba, jízda traktorem, manipulace s bagrem, ukázky hasičů, policistů a další. Na čepu budou piva z minipivovarů, na jídlo po celý den grilovaná marinovaná žebírka, kuřecí steaky, hermelíny a kotlíkový guláš. Akce budou probíhat v Praci na fotbalovém hřišti. Více informací naleznete na webu www.zastavkauricharda.cz.

INZERCE

  • KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží! Pouze  do soboty 20. 5. 2023. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, pvc, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend Brno.
  • Do naší obce přijede v sobotu 20. 5. 2023 od 14:00 do 14:30 hod. soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a nabízí Vám tyto služby: kompletní opravy starých pomníků, čištění obrub a soklů od mechu, stavění nových pomníků, tesání a obnova písma, dodání zákrytových desek ze žuly, drtě, lampy, vázy a další hrobové doplňky. Firma nabízí akci měsíce 45% slevu na lesklé obruby. Firma se zdrží za jakéhokoliv počasí. Objednávky na tel. 736 126 552.
  • Nábytek Mikulík Vranovice oznamuje, že ve dnech 25. až 27. května pořádá DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Pro návštěvníky bude připraven bohatý program: poradenství designera, představení novinek pro rok 2023, prohlídka výroby, soutěž o hodnotné ceny a další. Během akce platí sleva 10 % na celý sortiment. Na akci srdečně zvou pořadatelé.