Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 17. 9. 2019

 1. Město Újezd  u  Brna ve  spolupráci  s  KŠK  zve na FARMÁŘSKÝ TRH. Své produkty budou vystavovat a prodávat lidé místní i přespolní. Budete mít šanci ochutnat uzeniny, víno, burčák, med, sýry z udírny, bezlepkové chipsy, pivo z řemeslného pivovaru a mnoho dalších dobrot. Připraveny jsou atrakce pro děti, jako je projížďka na koňském povoze, malování barevným pískem a další. Nebude chybět ani živá hudba v podání kapely Jutolánka. Akce se koná v sobotu 21. 9. 2019 na náměstí u radnice od 14.00 do 18.00 hodin. Vstup zdarma.
 2. Město Újezd u Brna ve spolupráci se SZK pořádá pro seniory ve čtvrtek 26. 9. 2019 VÝLET DO ZNOJMA A NA ZÁMEK VRANOV NAD DYJÍ. Odjezd v 8.30 hodin od radnice. Na tuto akci se můžete přihlásit v prodejně M-Boty na Štefánikově ulici.
 3. Město Újezd u Brna ve spolupráci se SZK zve všechny seniory na Posezení pro seniory, které se bude konat v úterý 24. 9. 2019 od 15.00 hod v jídelně DPS.
 4. Městská policie Újezd u Brna oznamuje, že se našel svazek klíčů. Majitel si je může vyzvednout na místní služebně. 

INZERCE 

 • Firma Art Lighting Production, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Asistentka obchodního oddělení. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nachtnebl@artlighting.cz nebo na adresu firmy Komenského 427, Újezd u Brna.
 • Soukromý prodejce bude zítra 18. 9. 2019 od 10.00 hodin u budovy pošty prodávat jahody, maliny
  a borůvky. Zdrží se do vyprodání zásob.
 • Pan Tomáš Macan oznamuje zahájení prodeje burčáku přímo z Újezdské vinice. Bílý burčák z odrůdy Müller Thurgau a červený burčák z odrůdy Svatovavřinecké a Modrý Portugal. Červený burčák bude k dostání vzhledem k technologii výroby pouze dnes a zítra. Dále si můžete zakoupit lesní med. Vše je k dostání na ulici Masarykova 48,
  Újezd u Brna.