Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 17. 3. 2021

  1. Oznamujeme občanům, že ve dnech 22. – 31. 3. 2021 budou prováděny odečty plynoměrů k ročnímu vyúčtování. Z důvodu zamezení kontaktu se zákazníky prosíme o odemčení plynoměrů, nebo zanechání čísla a stavu plynoměru na viditelném místě. Můžete využít i možnosti nahlásit stav plynoměru na tel. 724 933 056 nebo emailem: plyn.o@centrum.cz.

INZERCE

  • Kuchyně působící v DPS , ul. Rybářská hledá do svého provozu pomocnou pracovní sílu a dále řidiče pro rozvoz jídel s vlastním vozem z Újezdu u Brna nebo okolí pro danou lokalitu. V případě zájmu volejte na tel. 773 657 772.
  • Společnost Čegan s.r.o. Šlapanice, výroba plastových dílů do automobilového průmyslu hledá zaměstnance na pozice: skladník materiálu, kontrolor kvality, operátor ve výrobě, mistr výroby, správce areálu a budov, specialista logistiky.  Práce na HPP, vhodné i pro OZP. Více informací naleznete na vývěsce města a na webových stránkách www.cegan.cz.
  • Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice  přijímá do pracovního poměru zaměstnance do zámečnické výroby k obsluze laserového zařízení pro zpracování plechů v provozovně Lovčičky. Zájemci o práci se mohou hlásit na telefonním čísle 601 366 462 nebo na e-mailové adrese lucie.sedlackova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.