Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 17.04.2024

 1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí pořádá zájezd do Brna, dne 13. června 2024 v 19:30 h na akci Moravia Brass festival. Jedná se o koncert zaměřený v první části na hudbu inspirovanou vesmírem a planetami, a v druhé části na známé filmové melodie. Více informací na webu brnobrassfest.cz. Cena vstupenky je zvýhodněná pro občany Újezdu u Brna a lze si ji za jednotnou cenu 390 Kč zarezervovat v mezigeneračním centru. Cestu tam i zpět zajišťuje město Újezd u Brna autobusem, který bude přistaven u městského úřadu.
 2. Město Újezd u Brna oznamuje, že v pondělí 22. dubna 2024 proběhne v sále Na Rychtě od 18 hodin 9. zasedání Zastupitelstva města Újezd u Brna. On-line přenos bude opět na kanálu YouTube a v kabelové televizi.
 3. Město Újezd u Brna Vás srdečně zve na pietní akt u příležitosti 79. výročí osvobození naší vlasti. Akce proběhne 26. dubna 2024 v 17:15 h před ZŠ v Újezdě u Brna. K vidění bude kolona vojenských historických vozidel za účasti 20 dobových uniformovaných vojáků. Přijďte si prohlédnout dobovou techniku i vojáky.
 4. Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 18. dubna v 17:00 h v sále DPS na Rychmanově proběhne přednáška církevního historika Mgr. Josefa Mikuláška, Ph.D. na téma Život, dílo a poselství posledního císaře a českého krále Karla I. Lotrinsko-Habsburského. Všichni jste srdečně zváni.
 5. SK Újezd u Brna Vás srdečně zve na Gulášfest, který se bude konat 20. dubna 2024 v areálu fotbalového hřiště. Od 7:00 h bude příprava a vaření guláše, od 13:00 h se můžete těšit na ochutnávku gulášů a hlasování. Občerstvení zajištěno, pro děti bude připraven skákací hrad. Vstupné zdarma.
 6. Sbor dobrovolných hasičů pořádá v sobotu 20. dubna 2024 od 20:00 h v sále restaurace Na Rychtě rockovou zábavu se skupinou Projekt rock Boba Šmída.
 7. Újezdská chasa a stárci vás zvou na první informační nácvik, který se koná 22. dubna v 19:00 h na hřišti za sokolovnou. Těšíme se na nové tváře újezdské chasy.
 8. Zájmový spolek Spokojený senior – KLAS zve na 3. seniorskou olympiádu, která se uskuteční 29. května 2024 od 9:30 – 16:30 h v multifunkční hale v Újezdě u Brna. Více informací na webových stránkách města.
 9. TJ Sokol Újezd u Brna, oddíl házené zve všechny sportovní fanoušky na turnaj žákovské  ligy starších žáků. Naši žáci  se se postupně střetnou se Sokolem Nové Veselí, Duklou Praha, Karvinou a Českými Budějovicemi. Turnaj se  uskuteční v sobotu 20. dubna 2024 od 8:30 do 17:00 h v multifunkční hale. Budeme rádi za co nejmohutnější a nejhlasitější podporu v hledišti.

INZERCE

 • Společnost Kangaroo group a.s. v Újezdě u Brna hledá šikovného kolegu/kolegyni do reklamní výroby, který by se podílel na výrobě obalů, samolepek, firemních tiskovin a reklamních produktů. Práce je vhodná pro ženy i muže. Více informací o nabízené pozici naleznete na webových stránkách města.
 • Společnost Kangaroo group a.s. v Újezdě u Brna hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici pracovník/pracovnice úklidu a pomocné práce v reklamní výrobě. Více informací o nabízené pozici naleznete na webových stránkách města.
 • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase od 8:30 do 9:00 hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu.
 • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.
 • Zelenina Juvita Uherský Brod bude zítra 18. dubna od 14:00 do 14:20 h, prodávat sazenice jahod, skalniček a bylinek, konzumní brambory, česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu, med a olejové svíčky. 
 • Firma Elektro Spáčil v Újezdě Brna vyhlašuje Velkou jarní soutěž o nákup zdarma a další hodnotné ceny. Stačí nakoupit za 350 Kč a jste ve slosování. Soutěž platí do 27. dubna 2024. Bližší informace naleznete v novém letáku Elektro Spáčil. Těšíme se na Vás na prodejně v Újezdě u Brna.
 • Firma ABZAKOVO nabízí pracovní pozici operátora výroby v Nížkovicích, mzda až 38 000 Kč hrubého za měsíc. Jedná se o třísměnný provoz. V případě zájmu prosím o kontaktování na telefonní číslo 773 666 941.