Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 16. 9. 2021

  1. Město Újezd u Brna oznamuje, že se v pondělí 20. 9. 2021 v 18.00 hodin v sále Na Rychtě koná 19. zasedání Zastupitelstva města Újezd u Brna.
  2. Společnost EG.D, a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie ve čtvrtek 23. 9. 2021 od 7.30-16.30 hodin. Vypnutá bude oblast ul. Česká pravá strana mimo č.p. 654 a 665, Na Zámečku mimo stolárny, Rybářská ul. č.p. 1052, Rychmanovská od kapličky po kostel, Wolkerova od kapličky po č.p. 638 pravá strana, ostatní oboustranně.
  3. Oznamujeme občanům, že byla u kostela nalezena dámská kožená bunda a na ulici Štefánikova byl nalezen dron. Majitelé si mohou uvedené věci vyzvednout na služebně městské policie.
  4. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK Vás srdečně zve na Farmářské trhy, které budou tentokrát spojeny s návštěvou pana hejtmana Jana Grolicha. Pan hejtman se ujme zahájení trhů a poté bude k dispozici k neformální diskuzi v době od 11.15-11.45 hod. Trhy proběhnou v sobotu 18. 9. 2021 od 11.00 hodin. Přijďte ochutnat burgery, různé speciality, víno, burčák, různé druhy piva a kávu. V nabídce bude také čerstvé pečivo, sýry, ovoce a zelenina, bezlepkové potraviny a mnoho dalšího. Pro děti budou nachystány tvořivé dílny a jízda na koňském povozu. K poslechu zahraje CM Donava.
  5. Sdělujeme občanům, že z důvodu konání kulturní akce Farmářské trhy 2021 v sobotu 18. 9. 2021, bude prostor před radnicí včetně parkoviště v době od 07.00 – 22.00 hodin uzavřen dopravním značením. Do ulice Štefánikova od městského úřadu bude umožněn vjezd z ulice Hybešova a do ulice Hybešova je možné vjet z ulice Sušilova nebo V Sádku. Pro parkování vozidel je k dispozici parkoviště za zdravotním střediskem a za budovou Thermotechniky. Děkujeme za pochopení.
  6. Město Újezd u Brna zve občany na 25. výročí Otevření Penzionu pro seniory. Akce se koná ve čtvrtek 23. 9. 2021 v 15.00 hodin v areálu Penzionu na ulici Štefánikova. Přijďte si posedět, zazpívat při kytaře a poslechnout si vystoupení pěveckého souboru Rozmarýna.
  7. Římskokatolická farnost Újezd u Brna srdečně zve na koncert, který se uskuteční v neděli 19. 9. 2021 v 18 hodin v kostele sv. Petra a Pavla. Na koncertě zazní dílo Josepha Haydna „Sedm slov Vykupitelových“ v nastudování komorního souboru MUSICA NOVA. Dobrovolné vstupné bude věnováno na opravy kostela.
  8. Taneční škola a pohybové studio Infinity Dance Team v Újezdě u Brna Vás zve do kurzů: Společenský tanec pro děti, mládež a dospělé, taneční a pohybová průprava pro děti, baletní průprava, Latino solo ladies pro ženy, Yoga, Zumba a Disco pro děti, Fitness kondiční a silový trénink, Individuální nebo párová příprava před svatbou, Příprava vašeho prvního svatebního tance. Kurzy probíhají v objektu „Židovny“ na ulici Masarykova 701, Újezd u Brna. Bližší informace najdete na www. Infinitydance.team nebo na FB Infinity Dance Team Újezd.
  9. Prodejna MBoty Újezd u Brna oznamuje, že po celý tento týden probíhá sleva 50% na celý nákup.