Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 16.6.2021

HLÁŠENÍ Městského úřadu

   16. června 2021

  1. Občané, kteří písemně projevili zájem o kompostér, si ho mohou vyzvednout v areálu pracovní skupiny u Sběrného dvora ve středu 23. června 2021 od 15 do 17 hodin. Kompostér váží 40 kg, je poměrně těžký. Vejde se do kufru osobního auta běžné velikosti, je ve složeném stavu. Kompostéry jsou poskytovány na základě Smlouvy o výpůjčce, kterou s občany vypíše na místě paní Magdalena Pízová, tel: 724 195 782. Pokud jste projevili písemný zájem o kompostér, vyzvedněte si ho co nejdříve v určeném termínu.
  2. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že v pátek 18. června nebude ordinovat, zdravotní sestra bude v ordinaci přítomna. Akutní případy ošetří po telefonické domluvě MUDr. Godavová.
  3. Byl nalezen bezpečnostní klíč, majitel může volat na městskou policii tel: 602 500 584.
  4. Na dětská hřiště v ulicích Na Zahrádkách a Rozprýmova byly instalovány mobilní toalety TOI TOI z důvodů zachování čistoty ve městě.
  5. Spolek Rybáři Újezd u Brna za podpory Města Újezd u Brna pořádá v sobotu 19. 6. 2021 na Rychmanovském rybníku tradiční Dětské rybářské závody. Závody jsou určeny pro mládež ve věku do šestnácti let, registrace účastníků bude v 8 hodin. Zahájení závodů proběhne v 9 hodin, po skončení ve 12 hodin bude provedeno vyhodnocení a předání cen. Občerstvení je zajištěno! Všichni příznivci rybaření jsou srdečně zváni. Výbor Rybářského spolku oznamuje svým členům, že se v pátek 18. 6. 2021 od 17 hodin koná u Rychmanovského rybníka brigáda.

INZERCE

Firma ASN HAKR Brno nabízí brigádu v Újezdě u Brna, která je určena pro muže nad 18 let. Jedná se o obsluhu CNC stroje, zkušenosti nejsou podmínkou. Pro více informací pište na email jarosova@hakrbrno.cz a nebo volejte na 775 415 042.  

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude ve čtvrtek od 8:30 hodin na obvyklém místě prodávat ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.

Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8.30 – 9.00 hodin. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu. Vytvoří Vám dárkový kornout, nebo si můžete vzít něco jen tak na chuť.

Soukromý prodejce bude zítra od 8 hodin prodávat před budovou radnice halenky, trička, kalhoty, legíny, šaty, sukně a jiné oděvy.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek, od 13:30 do 13:40 hodin, prodávat čerstvé jahody, nové brambory, slovenská rajčata, papriky, okurky, květák a kedlubny. Dále nabízí konzumní brambory, cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.

*