Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 15. 6. 2020

  1. MUDr. Godavová oznamuje, že od 22. 6. – 26. 6. 2020 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Kudrnová.
  2. Mateřská škola Prace u Brna hledá kvalifikovanou učitelku na plný i poloviční pracovní úvazek. Hledáme přátelskou, komunikativní, tvůrčí a optimistickou osobnost, která ráda pracuje s dětmi. Praxe v oboru vítána. Nabízíme práci v prostředí malé vesnické školky, vstřícný kolektiv, možnost uplatnění svých nápadů, další vzdělávání. Nástup
    od 25.8.2020. Životopisy společně s motivačními dopisy zahrnující vaše zkušenosti a poznatky prosím posílejte na reditelka@skolavpraci.cz.
  3. Mateřská škola Prace hledá školního asistenta do školky na poloviční úvazek, možná kombinace s prací vychovatelky ve školní družině. Hledáme aktivního a komunikativního člověka, který rád pracuje s malými dětmi. Nástup od září 2020. Životopisy společně s motivačními dopisy zahrnující vaše zkušenosti a poznatky prosím posílejte na reditelka@skolavpraci.cz.
  4. Rybářství Dujsík bude zítra 16. 6. 2020  v 9.30 hodin na obvyklém prodejním místě prodávat živé ryby a to kapry, amury, siveny, jesetery a pstruhy. Na požádání ryby zabijí a vykuchají.