Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 16. 10. 2020

1. Vážení spoluobčané, v souvislosti s šířícím se koronavirem způsobujícím onemocnění COVID-19 Vás žádáme o zvýšenou opatrnost a zodpovědnost. Chraňte sebe, své blízké i všechny ve svém okolí!  V současně platných jsou mimo jiné následující mimořádná opatření:

  • Roušky a jiné ochranné prostředky dýchacích cest kromě vnitřních prostor staveb a hromadné dopravě je povinné nosit i na zastávkách a nástupištích hromadné dopravy.
  • Zákaz pití alkoholických nápojů na veřejně přístupných místech.
  •  Zákaz přítomnosti veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb – výdej z okénka je možný.
  • V obchodních centrech, prodejnách  a provozovnách služeb povolen vstup  a pobyt pro skupiny max. o dvou osobách.
  • Omezení provozu škol bylo od 14. října 2020 nahrazeno jejich uzavřením pro osobní výuku, a to až do 1. listopadu 2020.
  • Provoz mateřských škol doposud není omezen.
  • Sportovní utkání jsou zařazena k akcím, které se konat nemohou, jelikož je možná účast max. 6 osob. Tréninky či volnočasové aktivity mohou probíhat pouze ve venkovních prostorech v maximálním počtu 6 účastníků. 

Prosíme Vás o důsledné dodržování všech pokynů a mimořádných opatření! Není třeba šířit paniku, ale je nepochybně nutné snažit se předcházet zbytečným komplikacím.

2. Vážení spoluobčané, jak jsme Vám již sdělili, z technických důvodů je upraven systém svozu bioodpadu. Ve vybraných lokalitách města budou přistaveny kontejnery pro uložení bioodpadu. Kontejnery budou na tato místa umístěny opět dnes a odvezeny v pondělí. Žádáme Vás tímto, abyste neukládali bioodpad před své domy, ale využili možnosti uložení bioodpadu do přistavených kontejnerů nebo uložení ve sběrném dvoře! V případě, že bioodpad nemůžete z důvodu vyššího věku či zdravotního omezení do přistavených kontejnerů uložit, domluvte si odvoz s panem Josefem Vašákem, tel.: 725341765.

INZERCE

  • Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov. Požadujeme praxi v oboru. Dále přijímají zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadavek: praxe + nutná znalost výkresové dokumentace. A dále svářeče pro svařování metodou MIG. Požadavek praxe v oboru. Nabízíme nadstandardní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479.