Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 15. 6. 2023

  1. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že plánované Táborákové posezení pro seniory se uskuteční 20. 6. 2023 od 15 hodin na zahradě Penzionu na ul. Štefánikova. Občerstvení zajištěno.

INZERCE

  • Firma KL Techstage a.s. se sídlem v Újezdě u Brna zaměřená na zakázkovou kovovýrobu hledá brigádníky do dílny na drobnější montáž. Jedná se o práci na 1 měsíc, 8-hod. směna, vhodné i pro studenty. Požadují manuální zručnost. Nástup ihned. Zájemci se mohou hlásit u p. Grepla na tel. 734 698 642 nebo emailu grepl@kltechstage.cz.
  • Realitní makléřka v Újezdu u Brna, paní Eva Bracková, nabízí své realitní služby, zdarma vypracování odhadu tržní ceny nemovitosti k dědickým účelům, majetkovému vyrovnání, nebo budoucímu prodeji. Pokud zvažujete prodej, nebo pronájem své nemovitosti, hledáte nemovitost ke koupi, nebo se potřebujete jenom poradit, kontaktujte ji na telefonním čísle 603 564 101, mailem eva.brackova@century21.cz, nebo osobně na adrese Nádražní 258.
  • Firma JURIGA z Otrokovic bude prodávat v pondělí 19. 6. 2023 v 11 hod. u hřiště rané brambory 7kg za 100 Kč.
  • Soukromý prodejce z Brna bude prodávat zítra před budovou radnice dámské a pánské spodní prádlo, tepláky, legíny, trička, šaty, halenky a další sezonní zboží. Zdrží se přibližně do dvanácti hodin. V případě nepříznivého počasí se prodej ruší.