Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 15.11.2023

 1. Město Újezd u Brna informuje občany, že probíhá distribuce nádob na tříděný odpad (t.j. barevných popelnic). Popelnice jsou vydávány vždy v úterý od 13 do 15 h, ve středu od 13 do 17 h a ve čtvrtek od 13 do 15 h Na Rychtě. Zájemce o popelnici se dostaví na sekretariát radnice, kde podepíše smlouvu o výpůjčce, s podepsanou smlouvou půjde Na Rychtu, kde mu budou popelnice předány. Vydávání bude probíhat do odvolání.
 2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s komisí pro rozvoj města Vás srdečně zve na druhý, tentokrát předvánoční swap, který se bude konat 25. listopadu od 9 do 15 h v zasedací místnosti městského úřadu. Přinést můžete cokoliv s výjimkou oblečení.
 3. MUDr. Kudrnová oznamuje, že bude ve čtvrtek 16. listopadu ordinovat v dopoledních hodinách.
 4. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí zve všechny hodné i zlobivé újezdské děti na besídku s Mikulášem. Tato se uskuteční 03. prosince 2023 v sále kulturního domu Na Rychtě od 16 h. Na akci je nutné nahlášení předem na e-mailu mikulasujezd@gmail.com nebo v Mezigeneračním centru. Přihlašování probíhá od 20. do 30. listopadu 2023 nebo do zaplnění kapacity. Akce je určena výhradně újezdským dětem. Vstupné pro dospělé 100 Kč, děti zdarma. Mikuláš obdaruje všechny přítomné děti.
 5. Společnost EG.D bude provádět od 21. listopadu 2023 do 4.prosince 2023 odečty všech elektroměrů. V případě nepřítomnosti můžete zanechat stav elektroměru na viditelném místě.
 • Prodejna Potraviny u Koníčka na Rychmanovské 607 hledá prodavačku nebo prodavače na hlavní pracovní poměr i brigádu. Nástup od 1. prosince 2023. Zájemci se mohou hlásit na prodejně nebo na telefonním čísle 775 655 900.
 • Společnost ZEMOS Velké Němčice hledá pracovníky na pozici noční hlídač v živočišné výrobě na farmy ve Velkých Němčicích a Uherčicích. Jedná se o noční telení krav, péče o tele po narození, přihrnování krmiva. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, mzdu v rozpětí 35 až 37 tisíc Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, dětskou rekreaci. Očekáváme fyzickou zdatnost pro manuální práci, kladný vztah ke zvířatům, samostatnost, spolehlivost. Nástup možný ihned – informace na telefonech 607 006 526 Uherčice, +420 603 483 064 Velké Němčice
 • Společnost ZEMOS Velké Němčice hledá pracovníky na pozici opravář zemědělské techniky do servisu ve Velkých Němčicích. Jedná se o opravy, technickou údržbu a seřizování zemědělských strojů a zařízení. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, mzdu v rozpětí 35 až 39 tisíc Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, dětskou rekreaci. Požadujeme praxi v oboru, řidičský průkaz skupiny B, T, základní znalost práce na počítači, samostatnost, spolehlivost, svářečský a strojnický průkaz je výhodou. Nástup možný ihned – informace na telefonech 702 021 049.
 • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.
 • Pojízdná prodejna Oříšek jede bude ve čtvrtek v 08:30 hodin na obvyklém prodejním místě prodávat sušené ovoce, široký sortiment ořechů a cukrovinek.
 • Újezdská Rozmarýna Vás srdečně zve na slavností koncert se křtem CD „V našé zahrádce“, který proběhne 25. listopadu 2023 v 17 h. v sále Milosrdných bratří na Vídeňské 228 v Brně. Kromě Újezdské Rozmarýny se můžete těšit na Začanské mužáky, celý koncert doprovodí malá kapela BROLN. Vstupenky je možné zakoupit v Mezigeneračním centru v Újezdě u Brna, kde si můžete také rezervovat místo v autobuse, který na koncert vypraví město Újezd u Brna. Odjezd autobusu je v 15:45 h. Také je možnost si vstupenky objednat on-line: vstupenky.ticbrno.cz. Cena vstupného je 200 Kč.
 • Otničtí zahrádkáři vás srdečně zvou na ŘEMESLNÝ JARMARK, který se bude konat v pátek 17. listopadu v době od 9 do 15 hod. v dělnickém domě v Otnicích. Přijďte si užít sváteční den na místo, kde umění a řemeslo stále žije! Pro děti budou připravené tvořivé dílničky: navlékání korálků, malování na kameny, dřevěné figurky a ozdoby. Nebude chybět i kolo štěstí. Vstupné je dobrovolné. Na vaši účast se těší zahrádkáři.