Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 14. 5. 2021

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Újezdskou Rozmarýnou Vás srdečně zvou na výstavu Zlaté újezdské ručičky. Do 21. 5. 2021 můžete nahlédnout do výloh a okének a zjistit jaké máme v našem městě tvůrčí obyvatele. Výstavu si můžete prohlédnout ve výlohách prodejen Elektro Spáčil, textil Muric, optika Herlango, Venkovský špajz a v oknech Mezigeneračního centra.
  2. Honební společenstvo Žatčany připravuje výplatu honebného za období od roku 2013 do roku 2020. Kdo z vlastníků pozemků, které se nacházejí v honitbě Žatčany má zájem o výplatu honebného, může se do konce května přihlásit na Městském úřadu Újezd u Brna. Po zjištění celkového zájmu o výplatu, budou finanční prostředky připraveny a vlastníci budou vyzváni k jejich převzetí. Vyplácet se bude současným vlastníkům půdy.

INZERCE

  • Firma Gamartis s.r.o. hledá posilu do týmu na pozici Operátor/ka vstřikolisu, pozice pro HPP i DPP. Náplň práce: obsluha vstřikolisu, kontrola a balení plastových výrobků a jiné. Práce na třísměnný provoz. Místo výkonu práce: Žatčany 60. Kontakt pro uchazeče 733 120 421 nebo personalni@gamartis.cz.
  • Kuchyně působící v DPS na ul. Rybářská hledá do svého provozu pomocnou sílu. Vyplácení mzdy po týdnu. V případě zájmu volejte na tel. 773 657 772.