Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 14. 5. 2020

  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje konkurzní řízení na ředitele/ředitelku Základní školy Újezd u Brna. Předpokládaný nástup je 7. 2020. Přihlášku s požadovanými doklady včetně příloh doručte  nejpozději dne 8. 6. 2020 do 12:00 hodin na adresu: Město Újezd u Brna, Komenského 107, 664 53 Újezd u Brna. Na obálku uveďte: „Konkurz ZŠ Újezd u Brna – NEOTEVÍRAT“. Více informací na úřední desce a webu města.
  2. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice „Správce sportovišť“. Předpokládaný nástup 1. 7. 2020. Přihlášku doručte  nejpozději dne 1. 6. 2020 na adresu: Město Újezd u Brna, Komenského 107, 664 53 Újezd u Brna nebo osobně na podatelnu městského úřadu. Na obálku uveďte: „Výběrové řízení na pozici správce sportovišť“. Více informací na vývěsce, úřední desce a webu města.
  3. Městská Jiráskova knihovna oznamuje, že od pondělí 18. května bude mít otevřeno v obvyklém čase, a to: pondělí až středa 9,00-18,00 hodin a v pátek 8,00-17,00 hodin.
  4. Sbor dobrovolných hasičů oznamuje občanům, že v sobotu 16. 5. 2020 od 9. hodin, provede sběr železného šrotu. Prosíme, umístěte železný odpad před své domy až v sobotu z důvodů rozebírání hromad nenechavci. S objemnými či těžkými kusy Vám pomohou členové sboru. Předem Děkujeme.
  5. Otničtí zahrádkáři Vás zvou na Jarní prodejní trhy v sobotu 16. 5. 2020 od 10.00 do 15.00 hodin před ZŠ Otnice. Nabídnou přísady zeleniny, květin, letniček, skalničky, kaktusy, semena, hnojiva a postřiky. Dále pak ovčí sýry, umělé květiny, svíčky, keramiku, proutěné výrobky a jiné zajímavé zboží. Vstup zdarma. Těší se na Vaši návštěvu.
  6. Firma JUKKA bude prodávat v pátek 15. května 2020  v čase  9.00 – 10.15 hodin u hřiště v Újezdu u Brna následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, durancie, třešně, višně, třešňovišně, sloupovité odrůdy jabloní, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  maliny žluté, malinoostružiny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, růže, javory červenolisté, rododendrony, azalky, magnolie, dřín jedlý odrůdový a jiné. Všechny sazenice jsou skladovány v řízené chladírně. Více informací najdete na letácích ve Vašich poštovních schránkách.
  7. Cvičitelka Petra Vás zve na pravidelné lekce jógy a pilates. Cvičíme každý čtvrtek v 18.30 v Sokolovně Sokolnice. Zvány jsou všechny věkové skupiny, ženy i muži. S sebou si vezměte jen vlastní podložku a dobrou náladu. Přijďte se na chvíli věnovat sami sobě – těšíme se na Vás!
  8. Obec Prace hledá zájemce na místo pracovníka údržby obecního majetku, veřejných prostranství a zeleně s místem výkonu práce na plný pracovní úvazek v obci Prace. Dobrý zdravotní stav a řidičský průkaz min. skupiny “B” je podmínkou. Bližší informace naleznete na webových stránkách obce Prace.