Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

hlášení 14. 2. 2020

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně školskou komisí pořádá ve čtvrtek 2. 4. 2020 zájezd do divadla Reduta. Představení začíná v 19 hodin. Přihlásit se můžete v prodejně M-Boty na Hybešově ulici.
  2. Tylovo divadlo Újezd u Brna a cimbálová muzika Šternovjan Vás srdečně zvou na Ostatkovou zábavu, která se koná 22. 2. 2020 od 20 hod. v sále Na Rychtě. K tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika Šternovjan. Součástí programu bude tradiční pochovávání basy. Cena místenky je 100,- Kč. Předprodej je v prodejně M-Boty u paní Bímové.

INZERCE

  • Firma Elektro Spáčil nabízí speciální akci set-top-boxů z důvodu přechodu na DVB-T2, který se týká i kabelové televize v Újezdě u Brna. Vypínání proběhne koncem března. Sleva platí do vyprodání zásob. Bližší informace na prodejně.
  • PENNY Újezd u Brna hledá prodavače – pokladní. Zájemci se mohou hlásit na tel. 281 018 018 nebo emailem: nabor@penny.cz.
  • Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov. Požadavek – praxe v oboru. Zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadavek – praxe a nutná znalost výkresové dokumentace. A dále svářeče pro svařování metodou MIG. Požadavek – praxe v oboru. Nabízí nadstandartní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479.