Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 13. 9. 2023

    1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně-školskou komisí Vás srdečně zve na Farmářské trhy, které se uskuteční v sobotu dne 16. září 2023 od 11 hodin v parku před radnicí. Můžete se těšit na stánky lokálních prodejců, ochutnat můžete například palačinky, burgery, vegetariánské speciality, burčák, a jiné dobroty. K poslechu zahraje harmonikářka Tereza Kniežová-Škrháková, pro děti je připraven doprovodný program jako například malování na obličej, tetování, dílničky a jízda na koňském povozu. Těšíme se na Vás.
    2. Sdělujeme občanům, že z důvodu konání kulturní akce „Farmářské trhy 2023“ konané dne 16. září 2023 na náměstí před radnicí, bude tento prostor před MÚ včetně parkoviště v době od 07:00 hod. do 22:00 hod. téhož dne uzavřen přechodným dopravním značením. Do ulice Štefánikova (jednosměrná ulice od městského úřadu) bude umožněn vjezd z ulice Hybešova a do ulice Hybešova je možné vjet z ulice Sušilova nebo V Sádku. Pro parkování vozidel v době konání jarmarku je k dispozici parkoviště za zdravotním střediskem a za budovou Thermotechniky. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné dopravní komplikace. Město Újezd u Brna
    • Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 14. září 2023 od 14:00 hod. do 14:20 hod., prodávat borůvky, broskve na zavaření, jablka, papriku na lečo 29 Kč/kg, brambory z Vysočiny, novou cibuli, nový česnek, rajčata, okurky. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, olejové svíčky a med. Řidič přijímá objednávky na brambory na uskladnění a krouhané zelí na telefonním čísle: 777 220 340.
    • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat ve čtvrtek v 8:30 hod. na obvyklém prodejním místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.
    • Soukromý prodejce bude prodávat zítra od 8 do 15 hod. před budovou radnice kalhoty, tepláky, rifle, halenky mikiny, svetry, šaty, vesty, bundy, prádlo a další sezónní zboží. V případě deště se prodej ruší.