Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 13.11.2023

  1. Město Újezd u Brna informuje občany, že probíhá distribuce nádob na tříděný odpad (t.j. barevných popelnic). Popelnice jsou vydávány vždy v úterý od 13:00 do 15:00 h, ve středu od 13:00 do 17:00 h a ve čtvrtek od 13:00 do 15:00 h Na Rychtě. Zájemce o popelnici se dostaví na sekretariát radnice, kde podepíše smlouvu o výpůjčce, s podepsanou smlouvou půjde Na Rychtu, kde mu budou popelnice předány. Vydávání bude probíhat do odvolání.
  • Újezdská Rozmarýna Vás srdečně zve na slavností koncert se křtem CD „V našé zahrádce“, který proběhne 25. listopadu 2023 v 17 h. v sále Milosrdných bratří na Vídeňské 228 v Brně. Kromě Újezdské Rozmarýny se můžete těšit na Začanské mužáky, celý koncert doprovodí malá kapela BROLN. Vstupenky je možné zakoupit v Mezigeneračním centru v Újezdě u Brna, kde si můžete také rezervovat místo v autobuse, který na koncert vypraví město Újezd u Brna. Odjezd autobusu je v 15:45 h. Také je možnost si vstupenky objednat on-line: vstupenky.ticbrno.cz. Cena vstupného je 200 Kč.
  • Společnost ZEMOS Velké Němčice hledá pracovníky na pozici noční hlídač v živočišné výrobě na farmy ve Velkých Němčicích a Uherčicích. Jedná se o noční telení krav, péče o tele po narození, přihrnování krmiva. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, mzdu v rozpětí 35 až 37 tisíc Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, dětskou rekreaci. Očekáváme fyzickou zdatnost pro manuální práci, kladný vztah ke zvířatům, samostatnost, spolehlivost. Nástup možný ihned – informace na telefonech +420 607 006 526 Uherčice, +420 603 483 064 Velké Němčice
  • Společnost ZEMOS Velké Němčice hledá pracovníky na pozici opravář zemědělské techniky do servisu ve Velkých Němčicích. Jedná se o opravy, technickou údržbu a seřizování zemědělských strojů a zařízení. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, mzdu v rozpětí 35 až 39 tisíc Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, dětskou rekreaci. Požadujeme praxi v oboru, řidičský průkaz skupiny B, T, základní znalost práce na počítači, samostatnost, spolehlivost, svářečský a strojnický průkaz je výhodou. Nástup možný ihned – informace na telefonech +420 702 021 049.
  • Základní a Mateřská škola Prace přijme vedoucí kuchařku do školní jídelny na plný úvazek. Hledáme pracovitou a zodpovědnou osobu s kladným přístupem k dětem. Požadujeme vyučení v oboru kuchař, případně blízkém a zkušenosti s vedením provozu. Dále pak dobrý zdravotní stav a bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů. Nabízíme příjemné a moderní prostředí, fajn tým lidí a podporu vedení. Nástup leden 2024. Zájemce prosíme o zaslání nabídky včetně životopisu na zs@skolavpraci.cz, telefon 602 208 871.
  • Prodejna Potraviny u Koníčka na Rychmanovské 607 hledá prodavačku nebo prodavače na hlavní pracovní poměr i brigádu. Nástup od 1.12.2023. Zájemci se mohou hlásit na prodejně nebo na telefonním čísle 775 655 900.
  • Otničtí zahrádkáři vás srdečně zvou na ŘEMESLNÝ JARMARK. V pátek 17. listopadu v době od 9 do 15 hod. v dělnickém domě v Otnicích. Přijďte si užít sváteční den na místo, kde umění a řemeslo stále žije! Můžete zde nakoupit vánoční dekorace, keramiku, hodinky a šperky, obrazy, retro nádobí, oděvy, zdravou výživu, zeleninové výpěstky, koláče, perníčky, trubičky, placky, ovčí sýry, uzeniny a další dobroty a krásné věci. Pro děti budou připravené tvořivé dílničky: navlékání korálků, malování na kameny, dřevěné figurky a ozdoby. Nebude chybět i kolo štěstí. Vstupné je dobrovolné. Na vaši účast se těší zahrádkáři.
  • Drůbežárna Prace bude zítra 14. listopadu prodávat v  9 hodin na obvyklém místě hnědé kuřice, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky za cenu 10 Kč/ks.