Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 12. 9. 2023

    1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně-školskou komisí Vás srdečně zve na Farmářské trhy, které se uskuteční v sobotu dne 16. září 2023 od 11 hodin v parku před radnicí. Můžete se těšit na stánky lokálních prodejců, ochutnat můžete například palačinky, burgery, vegetariánské speciality, burčák, a jiné dobroty. K poslechu zahraje harmonikářka Tereza Kniežová-Škrháková, pro děti je připraven doprovodný program jako například malování na obličej, tetování, dílničky a jízda na koňském povozu. Těšíme se na Vás.
    2. Sdělujeme občanům, že z důvodu konání kulturní akce „Farmářské trhy 2023“ konané dne 16. září 2023 na náměstí před radnicí, bude tento prostor před MÚ včetně parkoviště v době od 07:00 hod. do 22:00 hod. téhož dne uzavřen přechodným dopravním značením. Do ulice Štefánikova (jednosměrná ulice od městského úřadu) bude umožněn vjezd z ulice Hybešova a do ulice Hybešova je možné vjet z ulice Sušilova nebo V Sádku. Pro parkování vozidel v době konání jarmarku je k dispozici parkoviště za zdravotním střediskem a za budovou Thermotechniky. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné dopravní komplikace. Město Újezd u Brna
    • Drůbežárna Prace bude ve středu 13. září 2023 v 09:00 hod. prodávat mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks.