Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 12. 7. 2023

  1. Na základě rozhodnutí hejtmana Jihomoravského kraje je z důvodu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů s okamžitou platností zakázáno mimo jiné rozdělávat nebo udržovat otevřený oheň a odhazovat hořící a doutnající předměty. Celý text rozhodnutí je zveřejněn na webových stránkách města, facebooku a ve vývěskách města. Zákaz platí do odvolání.
  2. Město Újezd u Brna oznamuje, že dne 20. 7. 2023 v době od 8 do 17 hodin bude výpadek kabelové televize a internetu z důvodu rekonstrukce elektroinstalace v ZŠ. Děkujeme za pochopení.
  3. MUDr. Jana Godavová oznamuje, že bude do 16. 7. 2023 čerpat dovolenou. Akutní stavy ošetří po předchozí telefonické domluvě MUDr. Jana Kudrnová.

INZERCE

  • Firma Labtech s.r.o., zabývající se testovacími přístroji a laboratorními analýzami, vyhlašuje výběrové řízení na pozice: vedoucí zakázkové výroby, elektroinženýr projektant, mechanik – strojní technik, počítačový programátor, strojní inženýr – konstruktér
    a samostatná účetní.  Společnost se nachází v areálu bývalého ČSAD v Telnici naproti nádraží. Více informací naleznete na webových stránkách firmy, současně na webových stránkách a vývěsce města.
  • Šlechtitelsko-osivářská společnost Šaratice, přijme vedoucího skladu. Požadují znalost práce na PC (Excel, Word), schopnost aktivně samostatně pracovat, ŘP sk. B a na VZV. Písemnou nabídku se životopisem, kontaktními údaji a fotografií zašlete na adresu SAATEN-UNION CZ s.r.o., Chaloupky 354, 683 52 Šaratice nebo email marian.spunar@saaten-union.cz. Více informací na tel. 602 789 449.
  • Realitní makléřka v Újezdu u Brna, paní Eva Bracková, nabízí své realitní služby, zdarma vypracování odhadu tržní ceny nemovitosti k dědickým účelům, majetkovému vyrovnání, nebo budoucímu prodeji. Pokud zvažujete prodej, nebo pronájem své nemovitosti, hledáte nemovitost ke koupi, nebo se potřebujete jenom poradit, kontaktujte ji na telefonním čísle 603 564 101, mailem eva.brackova@century21.cz, nebo osobně na adrese Nádražní 258.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.
  • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8.30 – 9.00  hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu.