Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 11. 8. 2020

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK Vás srdečně zve na poslední z koncertů Újezdského léta dne 23. 8. 2020 v parku u Penzionu, kde vystoupí od 17 hodin Slovácká krojovaná hudba Vlčnovjanka.
  2. Kulturně školská komise Vás srdečně zve na již druhý ročník soutěže Poslední prázdninová jízda. Jedná se o soutěž motorek, odrážedel a kol pro děti ve věku 1,5 – 12 let. Soutěž proběhne v neděli 30. 8. 2020 od 13 hodin v parku u klubovny. Děti čekají dva hlavní závody a spousta dalších doprovodných programů, jako je jízda na koních, skákací hrad, malování tašek, vystoupení mažoretek Měnín a spousta dalšího.                                       Na závody je nutné se přihlásit do 16.8.2020 na email: posledniprazdninovajizda@gmail.com. Do emailu uveďte jméno a datum narození dítěte. Na všechny se moc těšíme.
  3. MUDr. Godavová oznamuje občanům, že bude mít od 17. do 21. 8. 2020 plánovanou dovolenou. Zastupuje a akutní případy ošetří MUDr. Kudrnová. Při návštěvě zdravotního střediska je nutné mít roušku na zakrytí obličeje. Vždy, i v akutních případech, je nutná telefonická objednávka, aby se zabránilo shromažďování více občanů a zabránilo šíření eventuální nákazy!