Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 11. 3. 2020

  1. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že z důvodu mimořádného opatření ruší do odvolání veškeré kulturní akce.
  2. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že bude městský úřad ve čtvrtek 12. 3. 2020 a v pátek 13. 3. 2020 z provozních důvodů uzavřen.
  3. MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ – Dle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR jsou od dnešního dne uzavřeny základní školy v ČR. Sledujte prosím aktuální zpravodajství a informace na stránkách ZŠ (zs.ujezdubrna.info). Obnovení výuky bude oznámeno na stránkách školy a v hlášení místního rozhlasu. Obědy a svačinky budou automaticky odhlášeny. Děkujeme za pochopení.
  4. Dopravní podnik města Brna oznamuje, že v souvislosti s vládním nařízením spočívajícím v uzavření škol bude s platností od čtvrtka 12. 3. 2020 do odvolání provoz na všech regionálních linkách IDS JMK veden podle jízdních řádů, které platili o jarních prázdninách. Pro aktuální informace sledujte weby idsjmk.cz www.dpmb.cz.
  5. Na základě informací od společnosti DoZBos s.r.o. bude v důsledku pokračování stavebních prací v rámci rekonstrukce komunikace na silnici II/418 v období od 30. 3. do 7. 6. 2020 tato silnice v úseku Újezd u Brna po křižovatku na Šaratice plně uzavřena. Objízdná trasa povede přes Šaratice a Hostěrádky – Rešov.
  6. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že sběrný dvůr bude ve čtvrtek 12. 3. 2020 uzavřen z důvodu čerpání dovolené.

INZERCE

  • Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek od 13:30 do 13:40 hod. prodávat sadbové brambory z Vysočiny, cibuli, česnek, konzumní brambory, jablka od 19 Kč/kg, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí olejové svíčky 10 Kč/ks. Řidič přijímá objednávky na sadbové brambory na tel. 777 220 340.
  • Společnost DITON s.r.o. hledá do svého týmu, pro výrobní závod v Otnicích, nové pracovníky na pozice: řidič VZV – skladník, provozní údržbář – zámečník nebo elektrikář, strojník lisu, obsluha balící linky, vedoucí výrobní linky, vedoucí skladu, vrátný. Bližší informace k nabízeným pracovním pozicím najdete na diton.cz v sekci „karéra“. V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na tel. 737 285 104 nebo emailem ticha@diton.cz.