Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 11. 11. 2022

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK srdečně zve děti a rodiče na Mikulášskou besídku, která se bude konat 4. 12. 2022 od 14:30 do 18:00 hod. na Rychtě. Besídka začne vánoční dílnou, následovat bude divadelní představení a zakončena bude příchodem Mikuláše, čerta a anděla. Z důvodu omezené kapacity je nutné se na akci přihlásit nejpozději do 25. 11. 2022 nebo do naplnění kapacity, a to na email mikulasujezd@gmail.com nebo v Mezigeneračním centru. Vstupné dospělí 50 Kč, děti zdarma. Všechny zapsané děti dostanou balíček od Mikuláše.
  2. Otničtí zahrádkáři Vás zvou na UKÁZKU ŘEMESEL A RUČNÍCH PRACÍ. V sobotu 12. 11. 2022 od 9 do 15 hod. v dělnickém domě v Otnicích. Těšit se můžete na vánoční dekorace a dekorace z papíru, hodinky a jabloneckou bižuterii, keramiku, kosmetiku a retro, dále budou v prodeji čaje, koření, zdravá výživa, koláče, perníčky, trubičky, ovčí sýry, uzeniny a další.  Vstupné je dobrovolné.

INZERCE

  • NOVÁ DŘEVONA společnost Stanislav Hovězák s.r.o. provoz dřevovýroby v Kloboukách u Brna hledá do svého kolektivu pracovníky na pozici dělník přípravy materiálu a kompletace výrobků. Práce pouze na prodlouženou ranní směnu. Velmi dobré platové podmínky, 25 dnů dovolené a další benefity. Fyzicky náročná práce. Možnost hlavního pracovního poměru i brigády. Nástup ihned. Zájemci se mohou hlásit u paní Hovězákové na telefonu 604 233 440.