Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 11.04.2024

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí pořádá zájezd do Brna, dne 13. června 2024 v 19:30 h na akci Moravia Brass festival. Jedná se o koncert zaměřený v první části na hudbu inspirovanou vesmírem a planetami, a v druhé části na známé filmové melodie. Více informací na webu brnobrassfest.cz. Cena vstupenky je zvýhodněná pro občany Újezdu u Brna a lze si ji za jednotnou cenu 390 Kč zarezervovat v mezigeneračním centru. Cestu tam i zpět zajišťuje město Újezd u Brna autobusem, který bude přistaven u městského úřadu.
  2. Město Újezd u Brna oznamuje, že v pátek 12. dubna 2024 bude mezigenerační centrum uzavřeno. Děkujeme za pochopení.
  3. Vinaři Újezd Vás srdečně zvou na tradiční 48. výstavu vín s ochutnávkou, která se bude konat v restauraci na Rychtě v sobotu 13. dubna 2024 od 13:00 h. Připravena bude teplá i studená kuchyně, od 17:00 h zahraje cimbálová muzika. Proběhne i soutěž o nejlepší Neuburg.
  4. Vedení TJ Sokol zve všechny své zletilé členy na valnou hromadu – výroční členskou schůzi, která se koná tento pátek 12. dubna 2024 v 18 hodin v propadlišti na Sokolovně. Drobné občerstvení zajištěno.
  • Kamenictví FN-kámen nabízí kompletní renovaci starých pomníků, stavění nových pomníků, tesání a obnovy psíma, hrobové doplňky. Firma má akci na lesklé zákrytové desky. Objednávky budou přijímat v sobotu 13. dubna 2024 od 14:00 do 15:00 h na místním hřbitově. Tel. kontakt 606 308 320.
  • Drůbežárna Prace bude zítra 12. dubna 2024 prodávat v 9:00 h na obvyklém místě mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.
  • Společnost Kangaroo group a.s. v Újezdě u Brna hledá šikovného kolegu/kolegyni do reklamní výroby, který by se podílel na výrobě obalů, samolepek, firemních tiskovin a reklamních produktů. Pracovní náplň spočívá v obsluze výrobních zařízení (laminovací stroj, kašírování, výsekový lis) a zpracování reklamních tisků. Práce je vhodná pro ženy i muže. Více informací o nabízené pozici naleznete na webových stránkách města. V případě zájmu o uvedenou pozici volejte na telefon 608 603 304 paní Mácovou.
  • Společnost Kangaroo group a.s. v Újezdě u Brna hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici pracovník/pracovnice úklidu a pomocné práce v reklamní výrobě. Více informací o nabízené pozici naleznete na webových stránkách města. V případě zájmu o uvedenou pozici volejte na telefon 608 603 304 paní Mácovou.
  • LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru zdravotní sestru a fyzioterapeuta. Více informací o nabízené pozici naleznete na webových stránkách města. Pro bližší informace kontaktujte e-mailem lila@lila.cz nebo  telefonicky na čísle 544 240 032.
  • Město Újezd u Brna informuje občany, že zítra 12. dubna 2024 se v našem městě koná tržní den. Prodejci budou prodávat svoje zboží na prostranství před radnicí.