Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 10. ZÁŘÍ

  1. Město Újezd u Brna pořádá pro seniory ve čtvrtek 26. 9. 2019 VÝLET DO ZNOJMA A NA ZÁMEK VRANOV NAD DYJÍ. Odjezd od radnice v 8.30 hodin. Na tuto akci se můžete přihlásit v prodejně M-Boty na Štefánikově ulici.
  2. Městská policie Újezd u Brna oznamuje, že byly na ulici Na Zahrádkách nalezeny černé dioptrické brýle, které si majitel může vyzvednou na místní služebně.
  3. Šultes oznamuje, že nebude v pátek 13. 9. 2019 ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Kudrnová.

INZERCE

  • Firma Art Lighting Production, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Asistentka obchodního oddělení. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nachtnebl@artlighting.cz nebo na adresu firmy Komenského 427, Újezd u Brna.
  • SŠ elektrotechnická a energetická se sídlem v Sokolnicích vyhlašuje výběrové řízení na funkci sekretář/ka ředitele a referentka personální agendy žáků. Podrobnosti o náplni práce a požadavky na kvalifikaci najdete na webových stránkách školy. Motivační dopis s životopisem zasílejte do 30. 9. 2019.
  • LILA Domov pro postižené děti Otnice přijme do pracovního poměru zdravotní sestru a fyzioterapeuta. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit osobně, e-mail: lila@lila.cz nebo na tel: 544 240 032 nebo 601 392 785.
  • Domov pro seniory Sokolnice přijme do pracovního poměru pracovníka úklidu. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Bližší informace podá pí. Kopečková nebo p. Kulich na tel: 544 423 151.