Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 10. 8. 2020

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK Vás srdečně zve na poslední z koncertů Újezdského léta dne 23. 8. 2020 v parku u Penzionu, kde vystoupí od 17 hodin Slovácká krojovaná hudba Vlčnovjanka.
  2. Kulturně školská komise Vás srdečně zve na již druhý ročník soutěže Poslední prázdninová jízda. Jedná se o soutěž motorek, odrážedel a kol pro děti ve věku 1,5 – 12 let. Soutěž proběhne v neděli 30. 8. 2020 od 13 hodin v parku u klubovny. Děti čekají dva hlavní závody a spousta dalších doprovodných programů, jako je jízda na koních, skákací hrad, malování tašek, vystoupení mažoretek Měnín a spousta dalšího.                                       Na závody je nutné se přihlásit do 16.8.2020 na email: posledniprazdninovajizda@gmail.com. Do emailu uveďte jméno a datum narození dítěte. Na všechny se moc těšíme.
  3. V úterý 11. srpna v 16:00 hodin proběhne slavnostní zpřístupnění nového dětského hřiště Na Zahrádkách. Hřiště „Velrybí zátoka“ zve k prohlídce a skotačení především děti a jejich rodiče. Vítáni budou také všichni ostatní spoluobčané. Těší se na Vás zhotovitel a vedení města.
  4. MUDr. Godavová oznamuje občanům, že bude mít od 17. do 21. 8. 2020 plánovanou dovolenou. Zastupuje a akutní případy ošetří MUDr. Kudrnová. Při návštěvě zdravotního střediska je nutné mít roušku na zakrytí obličeje. Vždy, i v akutních případech, je nutná telefonická objednávka, aby se zabránilo shromažďování více občanů a zabránilo šíření eventuální nákazy!

INZERCE

  • LILA Domov pro postižené děti Otnice, p.o. přijme do pracovního poměru kvalifikovaného fyzioterapeuta. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity, ubytování, 30 dnů dovolené, zdravotní volno apod. Nástup možný ihned. zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, emailem lila@lila.cz nebo na tel. 544 240 032.