Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 10. 6. 2022

HLÁŠENÍ Městského úřadu

      10. června 2022

  1. Město Újezd u Brna hledá pracovnici na úklidové práce. Jedná se o práci na zkrácený úvazek, která je vhodná pro ženy. Nástup možný ihned. Více informací naleznete na vývěsce města a webových stránkách. Termín pro podání přihlášek je 20. 6. 2022. Kontaktní osoba: Magdalena Pízová, tel. 724 195 782, e-mail sekretariat@ujezdubrna.cz.
  2. Město Újezd u Brna upozorňuje občany, že poplatky za rok 2022 jsou splatné do 30. 6. 2022. Platbu můžete provést převodem z účtu nebo v hotovosti v úřední dny na pokladně města.
  3. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK srdečně zve všechny děti a rodiče na koncert dětské kapely Čiperkové, který se bude konat v neděli 12. 6. 2022 od 16 hodin v parku u penzionu. Vstup je zdarma, občerstvení zajištěno. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v sále Na Rychtě.
  4. Vážení občané, dovolujeme si Vás informovat o uzavírce křižovatky ulic Nádražní, Komenského, Masarykovy a nám. sv. Jana od pondělí 13. 6. 2022 z důvodu opravy havarijního stavu kanalizace pod komunikací. Bližší informace o organizaci dopravy včetně schématu naleznete na webových stránkách a vývěsce města.

INZERCE

  • Vinařství Holánek bude prodávat v sobotu 11. 6. 2022 od 13:55 do 14:15 hod. u hřiště kvalitní sudová a lahvová vína. Tento týden za zvýhodněnou cenu Hibernal 2021 a Veltlínské zelené 2020.
  • Firma ŠROT GEBESHUBER s.r.o. hledá pro doplnění svého týmu na centrálu v Sokolnicích šikovnou kandidátku na pozici administrativní pracovnice. Hlavní náplní práce bude vedení evidence a zajištění revizí, zkoušek, školení zaměstnanců, marketingová podpora a příprava podkladů pro mzdy. Je možný plný nebo částečný úvazek. Požadavky: SŠ, obratnost při práci s PC – Word, Excel, komunikativnost, rychlost a pečlivost. Nabízí odpovídající ohodnocení podle velikosti úvazku, prodlouženou dovolenou, stravenkový příspěvek, možnost karty MULTISPORT a další benefity. Nástup dle dohody. Nabídky s životopisem zasílejte prosím na email investice@gebeshuber.cz.
  • Firma SMART TECHNIK a. s. se sídlem v Újezdě u Brna přijme na HPP zaměstnance do kovovýroby s řidičským oprávněním skupiny B. Pracovní náplní bude rozvoz výrobků zákazníkům a pomocné práce v kovovýrobě. Požadují zodpovědnost, pracovitost a samostatnost. Uchazeči se mohou hlásit na tel. 544 422 210 nebo emailem info@smarttechnik.cz.