Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 10.6.2021

  1. Občané, kteří písemně projevili zájem o kompostér, si ho mohou vyzvednout v areálu pracovní skupiny u Sběrného dvora v pondělí 14. a ve středu 16. června 2021 od 15 do 17 hodin. Kompostér váží 40 kg, je poměrně těžký. Vejde se do kufru osobního auta běžné velikosti, je ve složeném stavu. Kompostéry jsou poskytovány na základě Smlouvy o výpůjčce, kterou s občany vypíše na místě paní Magdalena Pízová, tel: 724 195 782. Pokud jste projevili písemný zájem o kompostér, vyzvedněte si ho co nejdříve v určených termínech.
  2. Hledáme 3 dobrovolníky pro očkovací centrum v Hustopečích. Podmínkou je věk nad 18 let, znalost práce na PC a empatický přístup k lidem. Dopravu zajistíme, směna v očkovacím centru Hustopeče Společenský dům je ve čtvrtek 1. července 2021 od 7:30 do 14:30 hod. Pro dobrovolníky je v centru zajištěn oběd a nápoj. V případě zájmu pište na adresu jetelova@ujezdubrna.cz do pondělí 21. června.
  3. Upozorňujeme občany na opatrnost při procházkách kolem řeky Litavy. Hrozí střet s nutriemi, které mohou napadnout dítě či vašeho domácího mazlíčka!
  4. Společnost VaK Vyškov oznamuje, že bude od zítřka měnit vodoměry.
  5. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje v pátek 11. června bude mít ranní ordinaci pouze pro akutní pacienty po předchozí telefonické domluvě.
  6. MUDr. Jana Godavová oznamuje, že v pátek 11. června bude v ordinaci přítomna pouze zdravotní sestra. Akutní případy po předchozí telefonické domluvě ošetří MUDr. Kudrnová.

INZERCE
Drůbežárna Prace bude v pátek 11. června v 9:00 hod. prodávat na obvyklém místě kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

Společnost Bemeta se sídlem v Žatčanech přijme do svého kolektivu řidiče na MB ATEGO. Požaduje ŘP sk.C, profesní průkaz, praxe v řízení minimálně 2 roky. Bližší informace na telefonním čísle 727 811 552.