Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 10. 3. 2020

  1. MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ – Dle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR se ode dne 11.3.2020 uzavírají základní školy v ČR (týká se i školní družiny). Sledujte prosím aktuální zpravodajství a informace na stránkách ZŠ (zs.ujezdubrna.info).  Obnovení výuky bude oznámeno na stránkách školy a v hlášení místního rozhlasu. Obědy a svačinky budou automaticky odhlášeny. Děkujeme za pochopení.
  1. Na základě informací od společnosti DoZBos s.r.o. bude v důsledku pokračování stavebních prací v rámci rekonstrukce komunikace na silnici II/418 v období od 30. 3. do 7. 6. 2020 tato silnice v úseku Újezd u Brna po křižovatku na Šaratice plně uzavřena. Objízdná trasa povede přes Šaratice a Hostěrádky – Rešov.
  1. Město Újezd u Brna zve všechny občany na cestovatelskou přednášku manželů Poulíkových „Vietnam od jihu k severu“, která se uskuteční ve středu 18. března 2020 v 17 hodin v jídelně DPS.
  1. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že sběrný dvůr bude ve čtvrtek 12. 3. 2020 uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
  1. Oznamujeme občanům, že se na ulici Komenského našla taška s botami a na ulici Školní dioptrické brýle s červenými obroučkami. Uvedené věci si můžete vyzvednout na služebně městské policie.

INZERCE

  • Obchod Emily Market s potravinami a smíšeným zbožím oznamuje otevření nové prodejny v ulici Na Zahrádkách 1002. Zároveň přijme prodavače/prodavačku na brigádu. Více informací přímo v prodejně Emily Market.
  • Společnost DITON s.r.o. hledá do svého týmu, pro výrobní závod v Otnicích, nové pracovníky na pozice: řidič VZV – skladník, provozní údržbář – zámečník nebo elektrikář, strojník lisu, obsluha balící linky, vedoucí výrobní linky, vedoucí skladu, vrátný. Bližší informace k nabízeným pracovním pozicím najdete na diton.cz v sekci „karéra“. V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na tel. 737 285 104 nebo emailem ticha@diton.cz.
  • Soukromý prodejce oznamuje občanům, že bude ve středu 11. 3. 2020 v 17 hodin prodávat na obvyklém prodejním místě jablka 19Kč/kg, brambory sadbové i konzumní a cibuli za 14 Kč/kg a mandarinky 19 Kč/kg.