Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 10. 11. 2021

  1. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že se dne 11. 11. 2021 od 18:00 hod. v sále Na Rychtě uskuteční 20. zasedání Zastupitelstva Města Újezd u Brna. On-line přenos bude opět na kanálu YouTube a v kabelové televizi.
  2. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že jsou v prodeji kalendáře města na rok 2022. Kalendáře je možno zakoupit v papírnictví na ul. Komenského, v Městské Jiráskově knihovně a na pokladně městského úřadu. Cena kalendáře        je 99,- Kč/ks.
  3. Město Újezd u Brna a KŠK Vás srdečně zve na odloženou přednášku Mgr. Roberta Šlachty, bývalého ředitele Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu, k jeho knize “Třicet let pod přísahou”.  Přednáška se bude konat v úterý 23. 11. 2021 od 18 hodin v sále Na Rychtě. Vstup je zdarma. Z důvodu omezené kapacity sálu a dodržování mimořádných opatření v souvislosti s COVID-19, je nutné se na přednášku předem  registrovat telefonicky na č. 724 195 782 nebo e-mailem: sekretariat@ujezdubrna.cz. Přednostně bude zajištěn vstup pro Vás, kteří jste si místenku rezervovali již v roce 2020, avšak i Vás žádáme o potvrzení rezervace v nově stanoveném termínu.

                                                  INZERCE

  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.
  • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8.30 – 9.00  hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu. Vytvoří Vám dárkový kornout, nebo si můžete vzít něco jen tak na chuť.