Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 10.10.2023

  1. Základní škola Újezd u Brna přijme ihned kuchaře/kuchařku do školní jídelny, prozatím na dobu určitou. Nabízíme plný úvazek a práci v nově zrekonstruované kuchyni. Životopisy zasílejte e-mailem na vladan.kupsa@ujezdubrna.info. S případnými dotazy se prosím obracejte přímo na ředitele školy Mgr. Vladana Kupsu, tel. 774 999 567.
  2. Tylovo divadlo Újezd u Brna Vás zve na derniéru představení  „Vostatkové sód aneb Po všem hovno, po včelách med“, kterou odehraje v sobotu 14. října 2023 v 19:00 h v sále kulturního domu Na Rychtě. Vstupenky můžete zakoupit v Mezigeneračním centru nebo přímo na místě. Cena vstupenky je 100 Kč.
  • Servisní oddělení firmy LABTECH (pobočka Telnice, naproti vlakového nádraží) hledá kolegu/kolegyni na pozici asistent/ka. Náplň práce: vyřizování objednávek náhradních dílů a spotřebního materiálu do výroby a pro zákazníky, fakturace, skladové hospodářství, evidence došlé a odeslané pošty, komunikace s dodavateli a zákazníky. Plný úvazek. Požadavky: SŠ/VŠ (ekonomického nebo technického směru výhodou), znalost MS Office, Angličtina min. B1 (základní komunikativní znalost). Vhodné i pro absolventa. Nástup od října nebo dle dohody. Kontakt: info@labtech.eu, tel. 778 401 920. Více o nabízené pozici na: https://www.labtech.eu/kariera/.
  • Společnost ZEMOS Velké Němčice hledá pracovníky/pracovnice na pozici dojič/ka na farmy ve Velkých Němčicích a Uherčicích. Jedná se o komplexní péči o krávy, dojení a ošetřování nadojeného mléka, úklid, dezinfekci a čištění dojírny. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, mzdu v rozpětí 37 až 40 tisíc Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, dětskou rekreaci. Očekáváme fyzickou zdatnost pro manuální práci, kladný vztah ke zvířatům, samostatnost, spolehlivost. Nástup možný ihned – informace na telefonech +420 607 006 526 Uherčice, +420 603 483 064 Velké Němčice.