Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 1. 6. 2021

  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce stavební referent/referentka města Újezd u Brna – zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, obor se stavebním zaměřením výhodou, znalost práce na PC a bezúhonnost. Náplní práce je výkon státní správy a samosprávy, zajišťování dokumentace průběhu územně plánovacích procesů, styk s katastrálním úřadem a další činnosti. Více informací najdete na úřední desce.
  2. Připomínáme občanům, že se blíží termín splatnosti poplatků městu za kalendářní rok 2021, které jsou splatné k 30. červnu 2021.
  3. Městská policie informuje, že se stále nikdo nepřihlásil o nalezený červený batoh, dětský batoh a sadu ráfků jízdního kola. Kdo uvedené věci postrádá, může si je vyzvednout na služebně naší městské policie.
  4. V období od 2. do 14. června 2021 budou pracovníci VaK Vyškov provádět odečty vodoměrů. V případě nepřítomnosti nalepte na viditelné místo cedulku s aktuálními stavy.
  5. Připomínáme všem majitelům psů, aby důsledně odklízeli exkrementy po svých mazlíčcích. Je to povinnost každého chovatele!

                                                          INZERCE

  • ADOSA a.s., provozovna Židlochovice nabízí širokou nabídku skútrů, motocyklů a elektrokol za výhodné ceny, včetně servisu. Nečekejte na zdražení a přijďte se podívat.
  • Společnost Čegan s.r.o. Šlapanice, výroba plastových dílů do automobilového průmyslu hledá zaměstnance na pozice: kontrolor kvality, operátor ve výrobě, uklízeč/ka, správce areálu a budov, úklid lisovny za použití strojního vybavení. Práce na HPP, vhodné i pro OZP. Více informací naleznete na vývěsce města a na webových stránkách www.cegan.cz.
  • Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice  přijímá do pracovního poměru zaměstnance a brigádníky do zámečnické výroby pro jednoduchou obsluhu strojů v provozovně Lovčičky. Práce vhodná pro studenty i důchodce. Zájemci o práci se mohou hlásit na tel. 601 366 462, e-mailu lucie.sedlackova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.
  • Společnost Bemeta se sídlem v Žatčanech přijme do svého kolektivu řidiče na MB ATEGO. Požaduje ŘP sk.C, profesní průkaz, praxe v řízení minimálně 2 roky. Bližší informace na telefonním čísle 727 811 552.
  • Společnost ZM Fruct s.r.o. prodává jahody v Holubicích 296, v bývalém areálu družstva, směrem na střelnici. Prodej probíhá každý den od 7 do 16 hodin nebo do vyprodání sortimentu. Cena jahod je 89 Kč a 95 Kč za kg, podle množství odběru. Kvůli dostupnosti jahod se před příjezdem informujte na telefonním čísle 608 932 329, kde si je můžete také objednat. Doporučujeme sledovat fb-stránku ZM Fruct s.r.o.