Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 1. 3. 2021

  1. Důrazně žádáme všechny občany, aby dodržovali vládní nařízení v souvislosti s nouzovým stavem a snahou zabránit šíření koronaviru. Současně Vás vyzýváme k dodržování mimořádných opatření, a to zejména na dětských hřištích.           Pokud bude docházet k porušování těchto mimořádných opatření, budou dětská hřiště uzavřena.
  2. Oznamujeme občanům, že s ohledem na mimořádná opatření bude městský úřad otevřen pouze v pondělí a ve středu vždy od 8:00 – 11:30 a od 12:30 – 17:00 hod.. Žádáme občany, aby pro komunikaci s úřadem využívali především telefonickou a emailovou komunikaci. Děkujeme za pochopení.
  3. Oznamujeme občanům, že služebna naší městské policie byla přemístěna do nových prostor, a to na adresu U Hřiště 966 (bývalá budova O2, 1. patro). Telefonní spojení zůstává stejné, a to mobil 602 500 584 nebo pevná linka 544 224 901. Emailová adresa je policie@ujezdubrna.cz.
  4. Kulturně školská komise oznamuje, že prodlužuje dobu zasílání fotografií do soutěže o Nejlepšího sněhuláka do 3. 3. 2021. Své fotky můžete zasílat na email zpravodaj-ujezd@seznam.cz. Do emailu uveďte jméno a věk stavitele. O vítězi rozhodnete vy, svým hlasováním.
  5. Městská policie oznamuje, že byly před služebnou na ulici U Hřiště nalezeny klíče. Kdo je postrádá, může si je vyzvednout na služebně na ul. U Hřiště 966.
  6. Upozorňujeme občany, že podpisová akce na podporu hnutí PŘÍSAHA Roberta Šlachty končí ve středu 3. 3. 2021. Podpisy musí být k dispozici pro přepočítání do 6. 3. 2021. Petiční archy jsou ve Smíšence na ulici Hybešova 476 nebo je můžete vytisknout na webových stránkách www.prisaha.cz a zaslat poštou.                                                                                          Hnutí PŘÍSAHA děkuje za každý podpis a podporu.
  7. MUDr. Godavová a MUDr. Kudrnová oznamují, že od 1. 3. 2021 se lze registrovat do ordinace na očkování Covid 19 vakcínou Astra Zeneca ve věkové kategorii 70+. Ten, kdo se bude registrovat u MUDr. Godavové a MUDr. Kudrnové, nemůže být zaregistrován v Centrálním registru. Jakmile budou vakcíny doručeny, bude probíhat objednání na očkování. Upřednostňujte registraci formou SMS nebo emailem.

INZERCE

  • Společnost IP- TRADING s.r.o., přijme prac. ostrahy v administrativní budově v Brně, úvazek 8 hod, třísměnný provoz, měsíčně cca 15 směn. Místo vyhrazené pro OZZ, OZP. Požadují spolehlivost, trestní bezúhonnost. Nabízí dobré platové podmínky + zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. 604 785 750.