Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 02.04.2024

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci se sociálně-zdravotní komisí Vás zve na Velikonoční koncert, který se bude konat 4. dubna 2024 od 17:00 h v sále DPS na Rybářské ulici v Újezdě u Brna. Vystoupí Trio od svatého Jakuba Brno.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci se sociálně-zdravotní komisí Vás srdečně zve na Pravou moravskou zabíjačku, která se uskuteční v sobotu 6. dubna 2024 od 9:00 do 18:00 h u multifunkční haly. O dobrou náladu se od 14:00 h postará cimbálová muzika Donava. Celý den pro Vás budou připraveny čerstvé zabíjačkové dobroty a jiné občerstvení.
  3. Městská policie upozorňuje občany, že v našem městě probíhá blokové čištění ulic. Více informací naleznete na webových a facebookových stránkách města.
  4. Společnost EG.D, a.s. upozorňuje na nutnost dodržení zákona č. 458/2000 Sb a povinností, které z něj plynou. Žádají o odstranění dřevin ohrožujících bezpečný a spolehlivý provoz elektrického distribučního zařízení. Více informací na webových stránkách města.
  5. MUDr. Kudrnová oznamuje, že 4. a 5. dubna bude čerpat dovolenou. Ve čtvrtek 4. dubna bude přítomna zdravotní sestra na ranní ordinaci. Pouze akutní případy po předchozí telefonické domluvě ošetří MUDr. Godavová. V pátek 5. dubna bude ordinovat MUDr. Havlíčková.
  6. Sbor dobrovolných hasičů oznamuje občanům, že v sobotu 6. dubna 2024 od 9:00 h bude probíhat sběr železného šrotu. Prosíme občany našeho města, aby umístili železný odpad před své domy až v sobotu. S objemnými či těžkými kusy vám pomohou členové sboru.
  • Společnost Dřevo Habrovany Vám nabízí štípané palivové dřevo tvrdé i měkké s JARNÍ SLEVOU a dopravou ZDARMA až k Vám domů. Polínka o délce 25, 33 nebo 50cm a také štípané metrovky.” Objednávejte na telefonním čísle: 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.