Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nabídka pracovní pozice – pracovník (pracovnice) úklidu a pomocných prací v reklamní výrobě / Újezd u Brna

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Pracovník/pracovnice úklidu a pomocné práce v reklamní výrobě

Náplň práce:

  • úklid výrobních a administrativních prostor
  • pomocné práce ve výrobním úseku reklamy a knihárny

Požadavky:

  • spolehlivost, zodpovědnost
  • komunikativní znalost českého jazyka
  • pracovitost, optimistický přístup, samostatnost
  • smysl pro pořádek, důslednost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • moderní zázemí české společnosti
  • jednosměnný provoz od pondělí do pátku s možností pružné pracovní doby
  • hrazené přesčasy nebo možnost si je vybrat jako náhradní volno
  • dovolená 4 týdny, po roce další týden volna
  • přátelský a pracovitý tým
  • příspěvek na dopravu-pracoviště v dosahu MHD
  • pet-friendly office
  • multisport karta
  • možnost zkráceného úvazku

Pro více informací volejte paní Mácovou, tel. 608 603 304.

Kangaroo group, a.s.
Komenského 1056, 664 53 Újezd u Brna, CZ, www.kangaroo.cz