Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Informace o cestování v Jihomoravském kraji

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Jarní svátky jsou za námi a dvoudenní víkend před námi. Opět pro Vás máme zprávy o tom, kde je potřeba o víkendu a příští týden očekávat změny v dopravě. Dobrá zpráva je, že změn je jen málo. Začněme popořadě: od pondělí 15. 5. až do 25. 5. počítejte na lince S52 mezi Zaječím a Hodonínem s náhradou vlaků autobusy vždy dopoledne v různých úsecích tratě. Podobně tomu bude od pondělí do pátku na lince S91 mezi Hodonínem a Veselím. A jako přes kopírák tomu bude od pondělí do čtvrtka na lince S41 mezi Mor. Bránicemi – Ivančicemi a Mor. Krumlovem / Rakšicemi. Jen drobností pak bude nedělní celodenní náhrada vlaku S3 autobusem mezi Hustopečemi a Šakvicemi. Na závěr změn je ještě potřeba zmínit sobotonedělní úpravy tras autobusů v okolí Kyjova, kde se koná tradiční cyklozávod. Jak sami vidíte, seznam byl poměrně krátký a až na jednu malou výjimku se víkendů netýká.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 19/2023. 

A tak můžeme v klidu a bez starostí vyrazit na víkendový výlet s IDS JMK – co třeba na rozhlednu Vladimíra Menšíka na Hlínu? Možná jste i Vy v posledních dnech v souvislosti s přetížením dálnice D1 zaznamenali dlouhé a nepříjemné kolony v centru Brna. Můžete se jim vyhnout! Jak? No přece cestovat do Brna vlakem nebo autobusem a po Brně městskou dopravou. Vše pod jednou značkou a s jednou jízdenkou IDS JMK.

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

KORDIS JMK, a.s.
koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj

12.5.2023