INFO: +420 544 224 336 | e-posta@ujezdubrna.cz
Dnes je 22. července 2026 a svátek má Magdaléna 23°C | Zítra Libor 23°C

Hlášení 22.07.2026

-

Aktuality

Nadpis článku

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí Vás srdečně zve v rámci Újezdského kulturního léta na vystoupení hudební skupiny Fleret 26. července 2026 od 17:00 h v parku u penzionu. Vstupné dobrovolné. Občerstvení zajištěno.
  2. Vážení spoluobčané, firma realizující výkopové práce pro společnost CETIN bude v rámci pokládky optického kabelu provádět výkopy šachet na různých místech našeho města. Přesná místa realizace jsou vyznačena na fotografiích, které naleznete na webových stránkách nebo na Facebooku města. Omlouváme se za případné komplikace a dočasná omezení, která mohou být s těmito pracemi spojena. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.
  3. Vážení občané, z provozních důvodů je do 26. července 2026 multifunkční hala uzavřena. Děkujeme za pochopení.
  4. Společnost EG.D oznamuje, že z důvodu plánovaných prací bude přerušena dodávka elektrické energie 29. července 2026 od 07:30 do 15:30 h, a to v oblasti Na Zahrádkách severní strana od č. p. 919 po č. p. 953. Děkujeme za pochopení.

 

INZERCE

  • Pan Žbánek z Lovčiček oznamuje občanům, že bude zítra 23. července 2026 od 08:00 h prodávat u hřiště česnek od 100 Kč/kg. Prodejce se zdrží přibližně hodinu.
  • Firma COPYMARK hledá šikovnou výpomoc na dlouhodobou a stabilní spolupráci na 1 den v týdnu na prodejnu v Sokolnicích. Pro více informací pište na e-mail kukla@copymark.cz, nebo na telefonním čísle 725 607 589.
  • Pěstitelská pálenice AROMAPAL Kobylnice zahajuje novou pálenickou sezónu. Máte připravený kvas? Objednejte si svůj termín včas. Nabízíme moderní technologii, rychlé odbavení bez čekání, lahvování zdarma a ultrazvukové zrání pálenky v ceně. Objednávky na telefonu 731 320 275. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek v 8:00 h na obvyklém místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.
  • Pojízdná prodejna Oříšek jede bude ve čtvrtek v 08:30 h na obvyklém prodejním místě prodávat sušené ovoce, široký sortiment ořechů a cukrovinek.

Důležité - nepřehlédněte

Starší zprávy

Sledujte nás i na sociálních sítích