Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ16.9.2019

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci KŠK zve na FARMÁŘSKÝ TRH. Své produkty budou vystavovat a prodávat lidé místní i přespolní. Budete mít šanci ochutnat uzeniny, víno, burčák, med, sýry z udírny, bezlepkové chipsy, pivo z řemeslného pivovaru a mnoho dalších dobrot. Připraveny jsou atrakce pro děti, jako je projížďka na koňském povoze, malování barevným pískem a další. Nebude chybět ani živá hudba v podání kapely Jutolánka. Akce se koná v sobotu 21. 9. 2019 na náměstí u radnice od 14.00 do 18.00 hodin. Vstup zdarma.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci se SZK pořádá pro seniory ve čtvrtek 26. 9. 2019 VÝLET DO ZNOJMA A NA ZÁMEK VRANOV NAD DYJÍ. Odjezd v 8.30 hodin od radnice. Na tuto akci se můžete přihlásit v prodejně M-Boty na Štefánikově ulici.
  3. ČSCH ZO Otnice pořádá o víkendu ve dnech 21. – 22. 9. 2019 Výstavu okrasného a exotického ptactva s ukázkou akvaristiky a teraristiky. Akce se koná od 9.00 hodin v Dělnickém domě Otnice. Vstupné dobrovolné.

INZERCE

  • Zahradnictví Dany Rolencové prodává: macešky, vřes, hebe, chryzántény, trvalky, dřeviny a přijímá objednávky na dušičkovou vazbu.
  • Firma Art Lighting Production, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Asistentka obchodního oddělení. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nachtnebl@artlighting.cz nebo na adresu firmy Komenského 427, Újezd u Brna.