Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 7.7.2021

HLÁŠENÍ Městského úřadu

 

  1. Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr bude v měsíci červenci otevřen v úterý a ve čtvrtek vždy od 13 hod. a v sobotu 10. července 2021 od 9 hod.
  2. Městská policie oznamuje, že byl 5. července 2021 na dětském hřišti Na Zahrádkách nalezen kolem 19 hodiny mobilní telefon. Majitel může kontaktovat městskou policii.
  3. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně školskou komisí zve na první letošní koncert Újezdského kulturního léta. V neděli 11. července vystoupí v parku u Penzionu Dechová hudby Bílovčanka. Začátek je v 17 hodin. Na nedělní koncert Bílovčanky jste srdečně zváni, vstup je zdarma.
  4. Město Újezd u Brna ve spolupráci se Sociálně zdravotní komisí zve všechny újezdské seniory na Posezení při táboráku v úterý 13. července 2021 od 16.00 hod. v zahradě DPS.
  5. Ordinace MUDr. Jany Godavové oznamuje, že ve dnech 12. – 25. července bude probíhat plánovaná dovolená. Pouze akutní případy ošetří MUDr. Jana Kudrnová, vždy po předchozí telefonické domluvě.
  6. MUDr. Jiří Pirner oznamuje, že má od 8. července do 30. července dovolenou.
  7. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že má do 9. července dovolenou. Ve dnech 8. a 9. července bude v ordinaci přítomna zdravotní sestra. Pouze akutní případy ošetří po telefonické domluvě MUDr. Jana Godavová.
  8. Městská Jiráskova knihovna v červenci a v srpnu přejde na letní provoz. Otevřeno bude v pracovní dny kromě čtvrtku vždy od 9 do 17 hod.

INZERCE

Řeznictví a uzenářství D – maso Blažovice oznamuje, že zítra nepřijede z důvodů dovolené.

Pojízdná prodejna s oříšky rovněž nepřijede z důvodů dovolené.

Oba prodejci budou od příštího týdne jezdit do našeho města pravidelně.