Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 6. 2. 2023

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci se sociálně-zdravotní komisí pořádá humanitární sbírku, která se uskuteční 10. 2. 2023 od 14 do 18 hodin v sále Na Rychtě. Více informací naleznete na vývěskách města, webových stránkách města a Diakonie Broumov.
  2. Město Újezd u Brna a sociálně-zdravotní komise Vás zve na Ostatkové posezení pro seniory, které se bude konat 14. 2. 2023 v 15 hod. v jídelně DPS na Rychmanově. Těšit se můžete na vystoupení souboru Jamírek, občerstvení, zpívání s harmonikou a tombolu.
  3. Ordinace MUDr. Kudrnové oznamuje, že bude dne 9. 2. 2023 uzavřena z důvodu dovolené. Akutní případy ošetří pouze po předchozí telefonické domluvě MUDr. Godavová. V pátek 10. 2. 2023 bude ordinovat MUDr. Havlíčková.
  4. Vodovody a kanalizace Vyškov oznamují občanům, že v průběhu měsíce února bude v našem městě probíhat výměna vodoměrů. V čase výměny vodoměru dojde k odstávce pitné vody na 5-10 minut. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
  5. Tylovo divadlo Újezd u Brna a CM Šternovjan Vás srdečně zvou na tradiční Ostatkovou zábavu spojenou s pochováváním basy, která se bude konat 18. 2. 2023 od 20 hod. v kulturním domě Na Rychtě. K tanci a poslechu hraje CM Šternovjan. Vstupenky je možné zakoupit v mezigeneračním centru.
  6. Újezdská Rozmarýna oznamuje občanům, že se ruší nedělní akce Zpívání s Rozmarýnou, toto bude nahrazeno spoluprací na některé z akcí zdravotně-sociální komise. Děkujeme za pochopení.

INZERCE

  • Soukromý prodejce bude 7. 2. 2023 prodávat od 8 hodin před budovou radnice dámské zateplené kalhoty, legíny, tepláky, halenky, svetry, roláky, bundy, pyžama a další textil. Prodejce se zdrží dle zájmu občanů.
  • Soukromá firma ROKUP bude prodávat 7. 2. 2023 v 11:05 hod. na parkovišti u hřiště krmivo s vitamíny pro slepice i králíky za 300 Kč a dále vykupují králičí kůže 25 Kč/kus.
  • Firma PPCH plus,s.r.o. ze Zakřan přijme na hlavní pracovní poměr i na živnostenský list pracovníky na volné pozice zámečník-svářeč. Práce na dlouhodobých zakázkách ve stabilním prostředí. Možná flexibilní pracovní doba. Požadují práci s autogenem a svařování CO2. Životopisy zasílejte na email ppchtryskani@seznam.cz nebo kontaktujte na telefonním čísle 777687291.
  • Rybářství Dujsík oznamuje občanům, že bude zítra 7. 2. 202 prodávat na obvyklém místě od 9:30 hod. živé ryby. V nabídce kapr, lín, siven a pstruh. Na požádání ryby zabije a vykuchá.  Zdrží se přibližně hodinu.